Kon1s120 Posted March 16, 2019 Posted March 16, 2019 Zdravím všechny, potřeboval bych poradit.Tatka mi na podzim koupil Peogota 307 2 naftu 2.V 2001. Po zimě byla baterie kaput, tak koupil novou, vyměnil ji a auto nejde nastartovat. Nefunguje klíč s dálkovým ovládáním ani centrál v autě, jen ten central na palubce pořad poblikuje jestli mate naky rady co stim budu rad děkuji . Quote
VojtouNerCZ Posted March 17, 2019 Posted March 17, 2019 Myslím, že hlavní problém tady je ten, že auto nestartuje A hlavně, jakej motor máš? Ono dvoulitrový diesely jsou snad ve třech výkonnostních variantách. Quote
jarokare Posted March 17, 2019 Posted March 17, 2019 Při dlouhým postupným vybíjení baterie může BSI přijít o konfiguraci , asi to bude chtít diag a kontrolu ... Quote
Kon1s120 Posted March 17, 2019 Author Posted March 17, 2019 před 52 minutami, VojtouNerCZ napsal: Myslím, že hlavní problém tady je ten, že auto nestartuje A hlavně, jakej motor máš? Ono dvoulitrový diesely jsou snad ve třech výkonnostních variantách. Je to 66kw no ono to jako točí ze to chce nastartovat ale naskočí to proste Quote
Lukas.407 Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 nenaskoci nejspis kvuli imo. před 22 hodinami, VojtouNerCZ napsal: Myslím, že hlavní problém tady je ten, že auto nestartuje A hlavně, jakej motor máš? Ono dvoulitrový diesely jsou snad ve třech výkonnostních variantách. to ze nestartuje bude stejnej problem. dlouhou dobu bez baterky... Quote
307rg Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Toto by teda zaujímalo aj mňa. Mám teraz jednu 307čku rozobratú na súčiastky a chcel som ešte vyskúšať motor pred demontážou (NFU) ale ten iba točí a nechytne. Pred havárkou normálne fungoval, ale auto stálo bez baterky viac ako rok. Je možné, že BSI stratí konfiguráciu? A čo s tým potom? Quote
jarokare Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 @307rg BSI ztratí konfiguraci , když je baterka zapojená a postupně se vybíjí , pokud byla odpojená , tak by to na ni nemělo mít vliv . Po připojení baterie , zvlášť po takový době , je důležitý alespoň 5 min počkat , než zapneš zapalování , aby měly jednotky v autě čas se vzpamatovat Fruktis, 307rg and VojtouNerCZ 3 Quote
307rg Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Takže potvrdzujem, ani po 14. mesiacoch bez baterky nebol žiadny problém s imobilizérom, chyba bola v zle pripojenom konektore do COM2000 (práve ten od kľúča), po správnom pripojení ihneď naskočil na brnk. Dlhšia doba bez baterky by nemal byť problém. Okrem toho, často sa spomína reinicializácia kľúča, mne sa ani za viac ako 10 rokov nestalo aby som to potreboval urobiť, ani po odpojení baterky, ani po výmene baterky v kľúči. Možno keby som mal dva kľúče s ďiaľkou a dlhú dobu by som používal iba jeden, potom by možno bolo treba reinicializovať ten nepoužívaný, inak neviem. Kon1s120 - s kľúčom sa náhodou nerobilo nič? Myslím výmena baterky, výmena krytu. Quote
Lukas.407 Posted March 19, 2019 Posted March 19, 2019 Ja pri vymene baterie v klici taky nemel problem, ale probihalo to rychle. ale pozvolne vybijeni(podpeti) je neco jineho nez uplne odpojeni... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.