Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Posted (edited)

Zdravím,je normální, že ráno při prokazatelně studeném motoru mi při odšroubování víčka vylítne z expanzky pod tlakem voda?

607 2,7hdi

Edited by dolphy68
Posted

A co by mohlo být příčinou?Voda se neztrácí,olej nepřibývá, nevaří to, nekouří to,jede to normálně....🤔🤔

Posted

Pravda, že už tam mám několikátý víčko a furt když chci vyšroubovat, vnitřek zůstává v hrdle expanzky

Posted

Dotaz související s vodou.Pod víčkem expanzky a v hrdle expanzky bílá, hustá jak vazelína hmota.Začalo hlásit málo vody,a když jsem osrouboval víčko, nestačil jsem se divit..... už jen krajíc chleba chyběl,aby to bylo na co namazat....

Posted

Zjistil jsem to teď,ale vypadá to, že voda je hodně mastná, ještě půjdu kouknout až to vychladne,kolik tam je oleje,ale můj servisak tvrdí na 99% těsnění pod jednou z hlav😫

Posted

Jen tak pro představu, máte někdo představu,kolik by mohl být hrubý odhad opravy?Opravdu mi stačí hrubý odhad, přemýšlím,jestli má smysl do toho vrážet třeba 50.000,- A to nemluvím ještě o závadě Fapu a závadě tlumičů 😂😂😂😂......

Posted (edited)

Tesnenie pod hlavu stojí 35 eur x2 to máš 70eur + práca.Predný tlmič stojí 230eur zase x2 to máš  ďalších  460za dva. Zadný stojí 367 a x2 to máš 734eur za zadné dohromady 1424 eur a ešte + fap ten neviem koľko stojí.

Edited by Peugeot 508 SW

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...