dolphy68 Posted March 2, 2019 Posted March 2, 2019 (edited) Zdravím,je normální, že ráno při prokazatelně studeném motoru mi při odšroubování víčka vylítne z expanzky pod tlakem voda? 607 2,7hdi Edited March 2, 2019 by dolphy68 Quote
dolphy68 Posted March 2, 2019 Author Posted March 2, 2019 A co by mohlo být příčinou?Voda se neztrácí,olej nepřibývá, nevaří to, nekouří to,jede to normálně.... Quote
Hafity Posted March 2, 2019 Posted March 2, 2019 Špatnej špunt.... Co jsem se s nima navztekal (u různých aut)…. Quote
dolphy68 Posted March 2, 2019 Author Posted March 2, 2019 Pravda, že už tam mám několikátý víčko a furt když chci vyšroubovat, vnitřek zůstává v hrdle expanzky Quote
Agrafik Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 Jaké jsou hadice při chodu motoru. Tvrdé jak kámen?. Quote
Agrafik Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 To bude asi jenom reakce po uvolnění podtlaku v systému. Quote
dolphy68 Posted March 3, 2019 Author Posted March 3, 2019 To doufám,páč už mi trošičku dochází trpělivost Quote
dolphy68 Posted March 10, 2019 Author Posted March 10, 2019 Dotaz související s vodou.Pod víčkem expanzky a v hrdle expanzky bílá, hustá jak vazelína hmota.Začalo hlásit málo vody,a když jsem osrouboval víčko, nestačil jsem se divit..... už jen krajíc chleba chyběl,aby to bylo na co namazat.... Quote
Agrafik Posted March 10, 2019 Posted March 10, 2019 Olej ve vodě? Jak vypadá voda. když ji odsaješ z nádržky? Quote
radim.1008 Posted March 10, 2019 Posted March 10, 2019 (edited) Nejezdíš s tím jen krátké cesty, že by se nestihl ohřát? Edited March 10, 2019 by radim.1008 Quote
dolphy68 Posted March 10, 2019 Author Posted March 10, 2019 Zjistil jsem to teď,ale vypadá to, že voda je hodně mastná, ještě půjdu kouknout až to vychladne,kolik tam je oleje,ale můj servisak tvrdí na 99% těsnění pod jednou z hlav Quote
Agrafik Posted March 10, 2019 Posted March 10, 2019 Bude mít bohužel pravdu. Otázka která. Oleje tam bude určitě dost. Nechával jsi dokončovat regenerace FAPu? Jaké je číslo OPR? Quote
dolphy68 Posted March 10, 2019 Author Posted March 10, 2019 Jen tak pro představu, máte někdo představu,kolik by mohl být hrubý odhad opravy?Opravdu mi stačí hrubý odhad, přemýšlím,jestli má smysl do toho vrážet třeba 50.000,- A to nemluvím ještě o závadě Fapu a závadě tlumičů ...... Quote
Peugeot 508 SW Posted March 11, 2019 Posted March 11, 2019 (edited) Tesnenie pod hlavu stojí 35 eur x2 to máš 70eur + práca.Predný tlmič stojí 230eur zase x2 to máš ďalších 460za dva. Zadný stojí 367 a x2 to máš 734eur za zadné dohromady 1424 eur a ešte + fap ten neviem koľko stojí. Edited March 11, 2019 by Peugeot 508 SW Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.