M4AT Posted March 1, 2019 Posted March 1, 2019 Zdravím mám taký problém za jazdy mi vrzgajú šoférove dvere (niesu to plasty ) je to už skoro neznesiteľné riešil to niekto ? Vďaka za rady. Quote
P607Olda Posted March 2, 2019 Posted March 2, 2019 (edited) Vrzá gumové těsnění, nebo něco uvnitř? Pokud těsnění, tak: - zkontrolovat, přitáhnout zámek (protikus na rámu), aby dveře víc zapadly - vyměnit protikus na ràmu (aspoň ze zadních dveří) -těsnění mazat silikonem, glycerínem nebo tekutým mýdlem - vyměnit zámek (drahé řešení) Edited March 2, 2019 by P607Olda Quote
Radek Hurvajz Posted March 2, 2019 Posted March 2, 2019 Většinou vrže gumove těsnění na střeše, stačí přetehnout silikonem a je klid Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.