Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím, měnil někdo tento regulátor a případně jak ? Mám manuální klimu a zlobí mě rychlost větráku, někdy nedá plné otáčky, ale stačí s ním zahrkat nebo přitlačit a ventilátor zase běží. Nějaká rada ? 

Odesláno

To skôr bude vada ventilátora (uhlíky,ložiská). Regulátor  má len 2 stavy - buď je OK , alebo KO.

Odesláno (upraveno)

Zahrkat nebo přitlačit...  co? Pokud knoflík ovladače, tak je asi chyba v ovladači.

Myslíš, že tlačí na ventilátor?

Obvykle je vada v konektoru.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odesláno

Pod tým kolečkom na plošáku je mikropáčka do ktorej to koliesko ťuká....rozober RJ a skontroluj či to nie je ošúchané

Odesláno (upraveno)

Duchaplné.... Asi tak jako : Jdi na západ mladý muži.........

 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odesláno

Přiznám se, že nerozumím, psal jsem, že potřebuji poradit s výměnou knoflíku ( regulátoru, ovladači nebo reostatu 🙂 ) který ovládá rychlost ventilátoru, a že jsem si našel , jak vyjmout hlavní panel u ruční klima. Ale nevím co mne čeká při rozebrání toho vyjmutého panelu. 

Odesláno
před 36 minutami, Mejla. napsal:

Duchaplné.... Asi tak jako : Jdi na západ mladý muži.........

 

??? takže jsi na youtube předtím dlouho poctivě hledal a nenašel?

Nenavážej se zbytečně, příště už ti radit nebudu. Psal jsem to na mobilu, nechtělo se mi smolit několik anglických frází, co přesně máš hledat.

Odesláno (upraveno)

Vidím, že jsi zde inventář, to znamená, že něco umíš a víš, a to dokáži respektovat. Ale pokud platí tvoje rada obecně, tak bude asi lépe celé stránky vymazat a napsat pod jejich název : Vše najdete na yuotube.....

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odesláno (upraveno)

Není to tak úplně. Když tu radu odmítáš, tak napiš, hledal jsi opravdu, aspoň hodinu, s anglickými i francouzskými výrazy? Je tam toho opravdu hodně, např. pro lidi, co tady mají dotaz na sklápěcí střechy, jsou tam podrobná vysvětlení, včetně schemat - o čemž právě ti lidé netuší. Stejně tak jezdící dveře na 807.

Tak jenom odpověz, kolik času jsi na youtube marně hledal.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odesláno
před 14 minutami, Mejla. napsal:

Přiznám se, že nerozumím, psal jsem, že potřebuji poradit s výměnou knoflíku ( regulátoru, ovladači nebo reostatu 🙂 ) který ovládá rychlost ventilátoru, a že jsem si našel , jak vyjmout hlavní panel u ruční klima. Ale nevím co mne čeká při rozebrání toho vyjmutého panelu. 

Je tam len plošák a display.....zajtra ti to môžem vyfotiť. Mám v garáži rozobraté,síce automat klíma ale princíp rovnaký

Odesláno
před 1 minutou, P607Olda napsal:

Není to tak úplně. Hledal jsi opravdu, aspoň hodinu, s anglickými i francouzskými výrazy? Je tam toho opravdu hodně, např. pro lidi, co tady mají dotaz na sklápěcí střechy, jsou tam podrobná vysvětlení, včetně schemat - o čemž právě ti lidé netuší. Stejně tak jezdící dveře na 807.

Tak jenom odpověz, kolik času jsi na youtube marně hledal.

 

Odesláno

Tak, pokud bych uměl hledat s francouzskými případně anglickými výrazy, tak bych použil například francouzské stránky pro Peugeot 807... , je pěkné, že tady spolu debatujeme, ale výsledek to mít nebude. Protože jsem z minulosti pouze chabě vybaven ruštinou, tak se ptám na českém fóru. Ty jsi zřejmě znalý, ale místo odkazu mě jen cvičíš v rétorice. To si bez urážky vetkni za klobouk. A pokud ( a na to máš plné právo) mi nechceš poradit, tak je naprosto zbytečné, aby jsi sem cokoliv psal. Ahoj.

Odesláno
před 10 minutami, ferinko2 napsal:

Je tam len plošák a display.....zajtra ti to môžem vyfotiť. Mám v garáži rozobraté,síce automat klíma ale princíp rovnaký

Moc děkuji.

 

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...