Mejla. Posted February 28, 2019 Posted February 28, 2019 Zdravím, měnil někdo tento regulátor a případně jak ? Mám manuální klimu a zlobí mě rychlost větráku, někdy nedá plné otáčky, ale stačí s ním zahrkat nebo přitlačit a ventilátor zase běží. Nějaká rada ? Quote
ferinko2 Posted February 28, 2019 Posted February 28, 2019 To skôr bude vada ventilátora (uhlíky,ložiská). Regulátor má len 2 stavy - buď je OK , alebo KO. Quote
P607Olda Posted February 28, 2019 Posted February 28, 2019 (edited) Zahrkat nebo přitlačit... co? Pokud knoflík ovladače, tak je asi chyba v ovladači. Myslíš, že tlačí na ventilátor? Obvykle je vada v konektoru. Edited February 28, 2019 by P607Olda Quote
Mejla. Posted February 28, 2019 Author Posted February 28, 2019 Napsal jsem to jak debil, omlouvám se, jedná se mi právě o knoflík, kterým ovládám rychlost ventilátoru. Quote
ferinko2 Posted February 28, 2019 Posted February 28, 2019 Pod tým kolečkom na plošáku je mikropáčka do ktorej to koliesko ťuká....rozober RJ a skontroluj či to nie je ošúchané Quote
Mejla. Posted February 28, 2019 Author Posted February 28, 2019 Na to se právě chystám, takže ten panel vyklapnout, panel s ovladačema také, není někde schéma jak to tam vypadá ? Quote
Mejla. Posted February 28, 2019 Author Posted February 28, 2019 (edited) Duchaplné.... Asi tak jako : Jdi na západ mladý muži......... Edited February 28, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek Quote
Mejla. Posted February 28, 2019 Author Posted February 28, 2019 Přiznám se, že nerozumím, psal jsem, že potřebuji poradit s výměnou knoflíku ( regulátoru, ovladači nebo reostatu ) který ovládá rychlost ventilátoru, a že jsem si našel , jak vyjmout hlavní panel u ruční klima. Ale nevím co mne čeká při rozebrání toho vyjmutého panelu. Quote
P607Olda Posted February 28, 2019 Posted February 28, 2019 před 36 minutami, Mejla. napsal: Duchaplné.... Asi tak jako : Jdi na západ mladý muži......... ??? takže jsi na youtube předtím dlouho poctivě hledal a nenašel? Nenavážej se zbytečně, příště už ti radit nebudu. Psal jsem to na mobilu, nechtělo se mi smolit několik anglických frází, co přesně máš hledat. Quote
Mejla. Posted February 28, 2019 Author Posted February 28, 2019 Žádnou radu jsi mi nedal, tak se uklidni, to je stejné, jako napsat, najdi si to na Google, takže k ničemu. L0wiee, von_georg and Lukas.407 2 1 Quote
P607Olda Posted February 28, 2019 Posted February 28, 2019 No, uvidíme, jaký podrobný návod, mimo youtube, zde obdržíš. Quote
Mejla. Posted February 28, 2019 Author Posted February 28, 2019 (edited) Vidím, že jsi zde inventář, to znamená, že něco umíš a víš, a to dokáži respektovat. Ale pokud platí tvoje rada obecně, tak bude asi lépe celé stránky vymazat a napsat pod jejich název : Vše najdete na yuotube..... Edited February 28, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek Lukas.407 1 Quote
P607Olda Posted February 28, 2019 Posted February 28, 2019 (edited) Není to tak úplně. Když tu radu odmítáš, tak napiš, hledal jsi opravdu, aspoň hodinu, s anglickými i francouzskými výrazy? Je tam toho opravdu hodně, např. pro lidi, co tady mají dotaz na sklápěcí střechy, jsou tam podrobná vysvětlení, včetně schemat - o čemž právě ti lidé netuší. Stejně tak jezdící dveře na 807. Tak jenom odpověz, kolik času jsi na youtube marně hledal. Edited February 28, 2019 by P607Olda von_georg 1 Quote
ferinko2 Posted February 28, 2019 Posted February 28, 2019 před 14 minutami, Mejla. napsal: Přiznám se, že nerozumím, psal jsem, že potřebuji poradit s výměnou knoflíku ( regulátoru, ovladači nebo reostatu ) který ovládá rychlost ventilátoru, a že jsem si našel , jak vyjmout hlavní panel u ruční klima. Ale nevím co mne čeká při rozebrání toho vyjmutého panelu. Je tam len plošák a display.....zajtra ti to môžem vyfotiť. Mám v garáži rozobraté,síce automat klíma ale princíp rovnaký von_georg 1 Quote
Mejla. Posted February 28, 2019 Author Posted February 28, 2019 před 1 minutou, P607Olda napsal: Není to tak úplně. Hledal jsi opravdu, aspoň hodinu, s anglickými i francouzskými výrazy? Je tam toho opravdu hodně, např. pro lidi, co tady mají dotaz na sklápěcí střechy, jsou tam podrobná vysvětlení, včetně schemat - o čemž právě ti lidé netuší. Stejně tak jezdící dveře na 807. Tak jenom odpověz, kolik času jsi na youtube marně hledal. Quote
P607Olda Posted February 28, 2019 Posted February 28, 2019 Ferinko2: u 307 u manuální klimy to bylo řešeno jako silový spínač. Myslíš, že tady u 807 je přepínač elektronický, a návazně silová relé? Quote
Mejla. Posted February 28, 2019 Author Posted February 28, 2019 Tak, pokud bych uměl hledat s francouzskými případně anglickými výrazy, tak bych použil například francouzské stránky pro Peugeot 807... , je pěkné, že tady spolu debatujeme, ale výsledek to mít nebude. Protože jsem z minulosti pouze chabě vybaven ruštinou, tak se ptám na českém fóru. Ty jsi zřejmě znalý, ale místo odkazu mě jen cvičíš v rétorice. To si bez urážky vetkni za klobouk. A pokud ( a na to máš plné právo) mi nechceš poradit, tak je naprosto zbytečné, aby jsi sem cokoliv psal. Ahoj. von_georg 1 Quote
Mejla. Posted February 28, 2019 Author Posted February 28, 2019 před 10 minutami, ferinko2 napsal: Je tam len plošák a display.....zajtra ti to môžem vyfotiť. Mám v garáži rozobraté,síce automat klíma ale princíp rovnaký Moc děkuji. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.