Guest StibTo Posted February 21, 2019 Posted February 21, 2019 Další úklid ponku - v obou autech máme textilní sedačky, takže tohle již nevyužijeme. Použita byla asi 1/4 obsahu.
chuck11 Posted March 1, 2019 Posted March 1, 2019 Klidně bych to vzal,jen máme mezi sebou větší prostor
Guest StibTo Posted March 2, 2019 Posted March 2, 2019 No tohle se asi nevyplatí posílat poštou ale mohu se podívat co by to stálo. Jinak osobně, Praha...
MJSytic Posted March 2, 2019 Posted March 2, 2019 Na prvním jarním fotbálku si to rád převezmu, pokud to bude ještě k mání Pro info, nová pixla stojí v AK 185Kč a pošta bude min. za kilčo
Guest StibTo Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 @chuck11 @jirka307 Sorry pánové, no pokud byste měli do půlky dubna cestu do Prahy je to vaše (v tomhle pořadí) jinak rád nechám MJ. Posílat se to fakt nevyplatí.
jirka307 Posted March 16, 2019 Posted March 16, 2019 V pátek bych měl jet k domanskému tak jse kdyžtak předem ozvu
Guest StibTo Posted March 16, 2019 Posted March 16, 2019 @jirka307 Dobře, v pátek by to asi šlo. Posílám mobil číslo do SZ
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.