Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače zatuhlé


Tomason

Recommended Posts

Nazdar lidi, věděl by někdo poradit v čem můžu mít problém u stěračů? Už loňskou zimu mi občas zatuhli stěrače. Stačilo do nich drcnout a zase se rozjeli. Vždy jen na první pozici páčky, když setřou a pak je pauza na další stěr,ale už se znovu nerozjely. Pak vylezu z auta drcnu do nich a jedou zase dál. Teď už nestačí to rozhýbat, prostě se nerozjedou už. Setkal se s tím už někdo? Chci si opravit sám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymena motorčeka, alebo celeho mechanizmu stieračov.
Treba to demontovať, a rozobrať. Potom sa da zistiť, či je vadny motorček, alebo mechanizmus.
V novembri som na manzelkinom VW pole isiel domov, a trochu poprchalo, tak spustim stierace a isli ako slimak, tak jej volam ze co to a ona ze to uz dlhsie tak robi. Tak som sa to chytil rozobrat, v mechanizme, v oske jedneho stieraca sa to skoro netocilo, rozobrat sa to len tak neda. tak som objednaval nove, mechanizmus ako tak, ale ramienka len original VW 60€ ks, + nove stierace, a hned bolo 200€ fuc.
Najprv si zisti dostupnost, toho alebo toho, a potom sa pozri ako sa k tomu dostat a co vsetko rozobrat, ale vseobecne je k mechanizmu pristup ako k peniazom, + nejake to vybavenie na to treba, a aby neprsalo/snezilo za golier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...