Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nelze nastavit klimatizaci - Multimed. systém nedostupný


Arvy

Recommended Posts

Zdravím, dnes se mi přihodila zvláštní věc. Při cestě do práce jsem chtel nastavit nižsí teplotu na klimatizaci ale panel neraguje. Auto topí, jde přenastavit jen teplota kolečkem jinak ostatní tlačítka nefungují (auto, cirkulace, intenzita foukání atd.) displej do toho mírně problikává a po nastartování auto napíše, že multimediální systém je nedostupný ale radio i navigace funguje. Hledal jsem pojistu klimatizace ale nepodařilo se mi jí najít. Chyba se ojevila se to po tom co jsme dojížděl k semaforu a prudčeji zabrzdil na oranžovou. Plus možná mrazy (cca -12C). Díky za každou radu.

PS: jedná se o model 2,0 Blue HDI rv. 2014 110kW

Upraveno uživatelem Arvy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

508 je mrška háklivá. Stačí málo a začne se vztekat :aut Asi bych se vykašlal na hledání pojistek apod. a šel rovnou po baterce. Jak začne v nových Peugeotech bláznit ele., tak je to s velkou pravděpodobností kvůli baterce, která není v úplně top kondici.
Takže bych baterku pěkně na pár hod odpojil a zkontroloval/dobil. Hlavně bacha při odpojování/zapojování. Je třeba dodržet postup, který je uveden v manuálu vozu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...