Přejít na obsah
Jindřich Mrkva

P306 nestartuje

Recommended Posts

Zdravím,

P 306 break LFY 1,8 benzín. Mám problém se startem, v poslední poloze klíčku, když by mělo startovat, vše vypne, najednou nejde žádná elektrika do palubky. Zpětné otočení klíčem do polohy dva je zase ok. Co to jako může být?  Myslel jsem, že je to spínací skříňka, staré v poslední poloze asi praskla pružina, nemělo to ten vracející efekt klíčku po nastartování. Koupil jsem novou, připojil a zkusil jsem nastartovat. Původní klíček jsem dal k imobilizéru, aby to startovalo. Jenže stejný problém, v poslední poloze klíče vypne veškerá elektrika. Dobiji baterii a zkusím to zase zítra. Napadá mně ještě startér, jestli není nějak spálený. Anebo pojistky, to by asi odpovídalo tomu jak to všechno najednou vypne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

zapni si stropne svetlo ak pri starte bude svietit nadalej presun sa ku starteru a treba merat na tom tenkom kabli (50 na starteri ) ci v polohe start je na nom 12 volt  oproti kostre

Upraveno uživatelem krtek 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Při startování stropní světlo nesvítí. Zítra se podívám důkladněji na všechny pojistky. Našel jsem ještě jeden urvaný kabel(nějaká plastová krabička s kabílkem) na kostře v motoru, ale při přiložení žádná změna. Nejspíš to bude startér.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku