martini888 Odesláno 31. říjen 2018 Odesláno 31. říjen 2018 Čaute, mám možnosť kúpiť 407 za dobré peniaze, ale je tam problém že jazdí len v núdzovom režime. Je to veľký problém? Citovat
martini888 Odesláno 31. říjen 2018 Autor Odesláno 31. říjen 2018 teraz som sa dozvedel že v PC píše dačo s tlakom turba. Ak dakto vie čo to je, alebo ako by sa závada dala odstrániť čo najlacnejšie, tak poradte prosím. Citovat
MJSytic Odesláno 31. říjen 2018 Odesláno 31. říjen 2018 Něco s tlakem turba? Tak to je prkotina. Klidně to kup Citovat
Schreek Odesláno 31. říjen 2018 Odesláno 31. říjen 2018 Turbo, podtlaky, ventil regulace, čidlo tlaku. Může to být cokoliv z toho a nebo klidně všechno, bez diagnostiky těžko říct. Oprava od 500,- do cca 30 tis Charlie 1 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.