Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podsviceni tlacitek el.oken


Boob

Recommended Posts

Původně zaslal: graver

Tak jsem rozbastlil tlačítko (to hlavní - s autoposunem) a žárovka nikde (to tlačítko vypadá jinak, než na fotkách tady). U ostatních tlačítek podsvícení funguje, u toho hlavního mi vůbec není jasné, kam by ta žárovka mohla přijít. Byly podsvícené tlačítka standardně i u starého modelu? Je možné, že to jedno odešlo a někdo ho vyměnil za starý typ.

Je tam pod tim žlutym plastíkem a tam právě přijde ta mrňavá žarovička...která se tam bude muset naletovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl včera u tý GM electronic (www.gme.cz) na Sokolovský a je to fakt neskutečnej obchod - vživotě bych nevěřil, že se daj kupovat takovýhle nanosoučástky....

Takže:

3* 14V žárovička na osvětlení oken 75 Kč - 14V byla dražší. než 12V a je to lepší prej v tom, když to auto dobíjí (což je pravda, protože to bejvá 14V)

2*14V malinká k řidiči 33 Kč a tu sem si tam nechal i naletovat (abych nemusel doma šašit, nebo někoho schánět)

takže cena 108,- i se dvěma náhradníma a svítí to super:super

Takže ještě jednou díky patří Olda607:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víte jak to je za blbost se platí...Já se nezeptal kolik stojí a když to předali k pokladně udělali fakturu.Pak řekli cenu tak už mi bylo blbý to brát zpět.Hold sem myslel že stojí pár korun tak sem se neptal -- ponaučení pro příště.Když kupuju ted tak u peugeotů jako poslední před nima citroen je asi o polovinu levnější.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Capy

víte jak to je za blbost se platí...Já se nezeptal kolik stojí a když to předali k pokladně udělali fakturu.Pak řekli cenu tak už mi bylo blbý to brát zpět.Hold sem myslel že stojí pár korun tak sem se neptal -- ponaučení pro příště.Když kupuju ted tak u peugeotů jako poslední před nima citroen je asi o polovinu levnější.:super

Hlavně u věcí, jako jsou žárovky a pod. není duležitý mít zrovna originál, kterej je zpravidla minimálně 2x dražší (až na nějaké vyjímky - třeba akce) - ale je to tak - chybama se člověk učí...:D Až nám buce 50, budeme ponaučený a ošlehaný životem, že nás už nic nepřekvapí a nenapálí...

ps. jinak taky se mi občas stane ten případ, že je mi trapný vrátit něco, co jsmsi už objednal a zjistil, že je to drahý, ale už se mi taky stalo, že jsem udělal nákup a pak mi na něj nevyzbyly peníze, to se potom nedalo nic jinýho dělat :bojim:D a musel jsem to potupně vrátit (ale to sem byl ještě malej:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...