Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stravování na 14 Peugeot srazu v Moravským krasu.


Stravování na 14 Peugeot srazu v Moravským krasu.  

  1. 1. Stravování na 14 Peugeot srazu v Moravským krasu.


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Helejte se, nedělejte ze mě zas takovýho bubrlíčka, jóóó!

Co se týče jídla, je fakt, že NEJSEM LÍNEJ SE POŘÁDNĚ NAŽRAT, ale znám i lidi, co jsou schopní sníst dalko víc než moje maličkost - to, o čem mluvil Pé?a se týkalo tzv. Flanderských brambor (mimochodem bezkonkurenční, velice sytá ňamka - kdo dostal k vánocům 2004 mojí kuchařku, může si sám vytvořit). Dal jsem si tuplporci s nějakým steakem a holt se to do mě nevešlo - no stane se, ale mrzelo mě to.

Co se týče jídla na Dodově srazu - fakt to nepovažuju za stěžejní atrakci srazu, spíš jen jako vhodný doplněk (a když mě nebudete trápit nějakou zeleninou, luštěninama, čínskýma brokama (rejží) a podobnýma nesmyslama, slibuju, že budu spokojený konzument

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když bude dobře troufnu si soutěžit v jídle s NAŠÍM Méďou, ale myslím, že to není o tom, tak se přizpůsobíme, i možná náš medvídek:D:D a pak se uvidí, když se tak se může udělat další soutěž, že ano!:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediná dobrá zelenina je ta přetvořená do prasete :super

jinak u nás se dá objednat na akci človíček co přijede s bednou udělá prase a zase odjede ;) nekdo za penís někdo za vypité pivo, to se musí určitě někdo v okolí mor. krasu taky najít:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že se mi podaří vyšetřit čas a budu se moci srazu zúčastnit. :myslim:D:myslim

Pak souhlasím s Méďou: :super

\"Co se týče jídla na Dodově srazu - fakt to nepovažuju za stěžejní atrakci srazu, spíš jen jako vhodný doplněk (a když mě nebudete trápit nějakou zeleninou, luštěninama, čínskýma brokama (rejží) a podobnýma nesmyslama, slibuju, že budu spokojený konzument \",

ale mě zelenina na oblohu nevadí (mě nevadí ani rejže). :mrk:roll:mrk

Ale přiznám se hlavně jsem masožravý. :aut:P:aut

[upravil dne 19/2/06 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s vetsinou a tim padem s jednim jidlem. A davam za pravdu Netopyrce a hlasim se, ze se klidne doboucham tatrankama s ni :D Musim nakoupit zasobu, kdyby se k nam chtel jeste nekdo pridat.:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Daris

Souhlasim s vetsinou a tim padem s jednim jidlem. A davam za pravdu Netopyrce a hlasim se, ze se klidne doboucham tatrankama s ni :D Musim nakoupit zasobu, kdyby se k nam chtel jeste nekdo pridat.:P

takze v sebe se vsichni cpali jen hadama a tady bude zas tatrankove?:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téda.... vy si tady ale žerete! :myslim

Původně zaslal: Medvěd

... to, o čem mluvil Pé?a se týkalo tzv. Flanderských brambor (mimochodem bezkonkurenční, velice sytá ňamka - kdo dostal k vánocům 2004 mojí kuchařku, může si sám vytvořit). Dal jsem si tuplporci s nějakým steakem a holt se to do mě nevešlo - no stane se, ale mrzelo mě to.

Hele, Méďo, co jsou to Flanderský zemáky? A vůbec, jakou kuchařku máš na mysli?

[upravil dne 19/2/2006 voštík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já zase raději chodím do obchodu hladová, aspoň vím, na co mám chu?. Když jdu nakupovat s plným pupíkem, tak se nemůžu rozhodnout, co koupit. Ale je pravda, že hladová tam nechám daleko víc penízků :D .

[upravil dne 19/2/06 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

Téda.... vy si tady ale žerete! :myslim

Původně zaslal: Medvěd

... to, o čem mluvil Pé?a se týkalo tzv. Flanderských brambor (mimochodem bezkonkurenční, velice sytá ňamka - kdo dostal k vánocům 2004 mojí kuchařku, může si sám vytvořit). Dal jsem si tuplporci s nějakým steakem a holt se to do mě nevešlo - no stane se, ale mrzelo mě to.

Hele, Méďo, co jsou to Flanderský zemáky? A vůbec, jakou kuchařku máš na mysli?

[upravil dne 19/2/2006 voštík]

FLANDERSKÉ BRAMBORY:

Na pánci nech v oleji zpěnit cibulku a když chytne kůrčičku, přidej nakrájené vařené brambory (mohou být i studené od oběda). Když i brambory chytnou kůrčičku, přidej strouhaný tvrdý sýr. A po roztavení sýra je krmě hotová (neděs se konzistence, pohled je nevábný, ale chu? úžasná).

Podáváme jako přílohu k smaženým nebo pečeným masům nebo pojídáme jen tak - docela sytá legranda.

Co se týče oné kuchařky, jedná se o 663 receptů, které jsem v průběhu časů různě opsal a kamarádům jsem je k vánocům 2004 dával jako dárek na CD. Chceš - li, pošlu Ti to, Voštíku, ve wordu a Ty si s tím dělej cop uznáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...