Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308 obrázky radiostani


allienman23

Recommended Posts

Zdravim, vlastním 308,r.v. 2018. Problém se týká radiostanic. Setkal jste se někdo s tím že u uložených ale vlastně i neuložených stanic se vám zobrazují špatné obrázky? Například u Evropy 2 prostě nemám typický obrázek Evropy 2 ale místo toho nějaké asi francouzské radio. Myslel jsem že tyto informace se přenáší frekvencí stejně jako například název stanice a třeba nazev skladby ale i když vše aktualuzuji nebo dam znovu vyhledat, stále nevidím správný obrazek, stejně tak například u Fajn radio, funguje ale třeba impuls nebo blaník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Koukal jsem ze se mi v aplikaci nabizi aktualizace 8.11.2018,jeste jsem nezkoušel ale treba bude zmena. Zvlastni je ze nektere stanice zobrazuji dobre. Ale jak rikas,je to prkotina. Ja se v servisu uz ptal jen tak letmo pri hned po koupi a moc nevedeli ale byl to jen dotaz..budu řešit az pri garancce.  Jibak spokojenost,snad az na nejake divne zvuky,jako nejaky rachot kdyz mam studeny motor, nejaky plech asi kolem motoru ci vyfuku nejspis..proste vec na kterou stejne nikdo neprijde...ale asi nic vazneho. Jsem spokojeny celkove

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj,

mám teď novou 308 sw, výroba 12/2018 a když mi to auto dealer předával, tak jsem si taky toho divného obrázku u evropy 2 všiml a zeptal jsem se na to.

Paní mi říkala, že jim ta Evropa s špatnou ikonou vyskakuje u všech modelů, ale jen ta Evropa 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. No hele evropa 2, fajn radio třeba obrazek ani nema..a myslim ještě jedna stanice vyskakuje špatně. Zvláštní je že v 3008 jsem na to koukal a tam je to dobře

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...