allienman23 Odesláno 27. srpen 2018 Odesláno 27. srpen 2018 Zdravim, vlastním 308,r.v. 2018. Problém se týká radiostanic. Setkal jste se někdo s tím že u uložených ale vlastně i neuložených stanic se vám zobrazují špatné obrázky? Například u Evropy 2 prostě nemám typický obrázek Evropy 2 ale místo toho nějaké asi francouzské radio. Myslel jsem že tyto informace se přenáší frekvencí stejně jako například název stanice a třeba nazev skladby ale i když vše aktualuzuji nebo dam znovu vyhledat, stále nevidím správný obrazek, stejně tak například u Fajn radio, funguje ale třeba impuls nebo blaník Citovat
Reky Odesláno 28. srpen 2018 Odesláno 28. srpen 2018 jj taky jsem si toho všimnul, ale bylo mi to celkem jedno, na rádio moc nekoukám, za jízdy mám na display většinou palubáč a občas klimu Citovat
allienman23 Odesláno 28. srpen 2018 Autor Odesláno 28. srpen 2018 Hele to i ja, taky to nějak nehrotim. Spíše mě zajímalo jestli to ma ještě někdo a jestli se to někomu povedla změnit. Je to zvláštní, navíc když některé stanice se ukážou. Citovat
Edriano Odesláno 21. listopad 2018 Odesláno 21. listopad 2018 Mám taky tento problém. Zatím jsem to neřešil. Beru to jako prkotinu i když u nového auta by mělo vše fungovat. Asi vznesu dotaz na Peugeot . :-)) Citovat
allienman23 Odesláno 21. listopad 2018 Autor Odesláno 21. listopad 2018 (upraveno) Koukal jsem ze se mi v aplikaci nabizi aktualizace 8.11.2018,jeste jsem nezkoušel ale treba bude zmena. Zvlastni je ze nektere stanice zobrazuji dobre. Ale jak rikas,je to prkotina. Ja se v servisu uz ptal jen tak letmo pri hned po koupi a moc nevedeli ale byl to jen dotaz..budu řešit az pri garancce. Jibak spokojenost,snad az na nejake divne zvuky,jako nejaky rachot kdyz mam studeny motor, nejaky plech asi kolem motoru ci vyfuku nejspis..proste vec na kterou stejne nikdo neprijde...ale asi nic vazneho. Jsem spokojeny celkove Upraveno 21. listopad 2018 uživatelem Péťa Necituj předchozí příspěvek Citovat
Edriano Odesláno 21. listopad 2018 Odesláno 21. listopad 2018 Taky jsem koukal ,že je aktualizace, ale pokud je to v záruce tak se do toho pouštět nebudu. Pokud by někdo loga stanic vyřešil budu rád za info Citovat
allienman23 Odesláno 21. listopad 2018 Autor Odesláno 21. listopad 2018 Hele ja premyslim ze ji udelam. Uz jsem ji jednou delal, pry co se tyka zaruky,tak to neni problem. A kdybych mel nejake info,dam vedet. Citovat
meloun173 Odesláno 5. leden 2019 Odesláno 5. leden 2019 Ahoj, mám teď novou 308 sw, výroba 12/2018 a když mi to auto dealer předával, tak jsem si taky toho divného obrázku u evropy 2 všiml a zeptal jsem se na to. Paní mi říkala, že jim ta Evropa s špatnou ikonou vyskakuje u všech modelů, ale jen ta Evropa 2. Citovat
allienman23 Odesláno 5. leden 2019 Autor Odesláno 5. leden 2019 (upraveno) Díky za info. No hele evropa 2, fajn radio třeba obrazek ani nema..a myslim ještě jedna stanice vyskakuje špatně. Zvláštní je že v 3008 jsem na to koukal a tam je to dobře Upraveno 5. leden 2019 uživatelem Péťa Necituj předchozí příspěvek Citovat
Laďas Odesláno 23. prosinec 2021 Odesláno 23. prosinec 2021 Zdravím, Už se to nějak vyřešilo? Mám to samé.. Akorát teda na 508.. Ani dab rádia neukazuji, to co mají Citovat
Šindy 73 Odesláno 31. prosinec 2021 Odesláno 31. prosinec 2021 Včera jsem na své 308 instaloval poslední aktualizaci a pořád stejné, evropa2 a Impuls špatné ikony. Citovat
Velickin Odesláno 2. leden 2022 Odesláno 2. leden 2022 Já mám 308 SW, 2017 a po aktualizaci FW taky žádná nová loga stanic.. U VW si je mohu natáhnout z SD karty. Tady Francouzi zaslali dobu... Citovat
ozzy56 Odesláno 2. leden 2022 Odesláno 2. leden 2022 před 3 hodinami, Velickin napsal: Tady Francouzi zaslali dobu... možná i zaspali... Citovat
Velickin Odesláno 3. leden 2022 Odesláno 3. leden 2022 JJ, zaspali, to ty aut. opravy v mobilu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.