Vvitty Odesláno 14. březen 2006 Odesláno 14. březen 2006 no tak to uz mas usetreny rozdil pouze 350,-, takze v podstate stejna cena... to by treba mohly byt i stejne kvalitni dily Citovat
oni Odesláno 14. březen 2006 Autor Odesláno 14. březen 2006 snazis se me trochu uklidnit?????,a benzin za ten jsem taky usetril!!! tak to mame uz 550,- co ten palivovej filtr a vodni pumpa?? [upravil dne 14/3/06 oni] Citovat
Vvitty Odesláno 14. březen 2006 Odesláno 14. březen 2006 nesnazim, vzhledem k tomu ze tu firmu neznam, ani nevim co ti tam dali. uvidis sam, treba budes spokojen, treba ne, myslim ze to nema cenu nejak resit Citovat
oni Odesláno 14. březen 2006 Autor Odesláno 14. březen 2006 tak uz toho nechame nebo dneska vubec neusnu!!!jinak koukal jsem na ty tvy stranky,nezivis se jako fotograf???jinak dotaz na tvy kola,co je to za znacku??? Citovat
oni Odesláno 14. březen 2006 Autor Odesláno 14. březen 2006 jinak pro vsechny:kde se primo nachazi vodni pumpa a palivovej filtr?? Citovat
Vvitty Odesláno 14. březen 2006 Odesláno 14. březen 2006 ani ne, ja to mam jako konicka. BTW, nove stranky jsou v priprave co se tyka kol, marne premyslim, jestli ses dival na ty fotky z podzimu, tak tam byly obuty 16\" Peugeot Ouragan. Na fotkach ze srazu mam 17\" Musketier, a na zimnich 15\" AEZ Citovat
Vvitty Odesláno 14. březen 2006 Odesláno 14. březen 2006 a na 306 jsou moooooc pekny jeste Peugeot Cyclone Citovat
oni Odesláno 14. březen 2006 Autor Odesláno 14. březen 2006 tak podle nazvu vubec nevim jak vypadaj,nemuzes jsem dat fota,ja totiz ted na jare budu kupovat novy tak jen pro inspiraci!!!dik!! Citovat
Tommy306 Odesláno 14. březen 2006 Odesláno 14. březen 2006 Původně zaslal: oni tak podle nazvu vubec nevim jak vypadaj,nemuzes jsem dat fota,ja totiz ted na jare budu kupovat novy tak jen pro inspiraci!!!dik!! dej hledat (cyclone)...řešilo se to tu před pár měsíci:super Citovat
oni Odesláno 14. březen 2006 Autor Odesláno 14. březen 2006 Původně zaslal: Tommy306 Původně zaslal: oni tak podle nazvu vubec nevim jak vypadaj,nemuzes jsem dat fota,ja totiz ted na jare budu kupovat novy tak jen pro inspiraci!!!dik!! dej hledat (cyclone)...řešilo se to tu před pár měsíci:super ohledne kol,presunem se na pokec,uz tam neco mam!!! Citovat
gvg Odesláno 14. březen 2006 Odesláno 14. březen 2006 Vodní pumpa by měla bejt úplně vzadu a je k ní blbej přístup. Je poháněná rozvoďákem. Palivovej filtr (pokud je to benzín), tak bych řek, že je vespodu au?áku někde kousek od čerpadla. Ale to nevím jistě, tak mě kdyžtak opravte. Citovat
oni Odesláno 14. březen 2006 Autor Odesláno 14. březen 2006 kdyz ono prej zalezi na typu auta??ale jinak dik!!mam taky 1.4 xn profil,ale jeste starsi model a rok vyroby vic jak unor,jak je to mozny?? Citovat
Rose Odesláno 21. březen 2006 Odesláno 21. březen 2006 Není rozvodový řemen jako řemen ... Originál koupíš někde kolem 750-800Kč ... pak ale taky můžeš koupit náhradu co dělaj někde v polsku ... to samý s napínací kladkou .. tady bych rozhodně neštřil a šel jen do ORIGINÁLNÍCH dílů ! Pak je celá ta debata jenom o tom, co ti do toho auta dali.. originál a nebo z tržiště od Vietnamců ?? Ušetřit 800 za řemen a pak vypláznout 20hadrů za opravu motoru .. to se na mě nezlob, mě to za to nestojí .. to radši nepůjdu 2x na pivo Citovat
Guest maros004 Odesláno 2. leden 2007 Odesláno 2. leden 2007 No mna caka vymena tiez si som to presvhol. Myslel som ze je menený rozvod pri 100k pretoze som kupil dovoz a nalietal som na nom 50k. Remen chvalbohu drzi ale manik mi povedal ze uz dobrych 30k tam mal byt druhy tak sa modlim aby to nerachlo. Dufam ze zajtra to bude zazehnane a budem konecne spokojne spat:-) Citovat
Fusion Odesláno 3. leden 2007 Odesláno 3. leden 2007 Původně zaslal: Rose Není rozvodový řemen jako řemen ... Originál koupíš někde kolem 750-800Kč ... pak ale taky můžeš koupit náhradu co dělaj někde v polsku ... to samý s napínací kladkou .. tady bych rozhodně neštřil a šel jen do ORIGINÁLNÍCH dílů ! Pak je celá ta debata jenom o tom, co ti do toho auta dali.. originál a nebo z tržiště od Vietnamců ?? Ušetřit 800 za řemen a pak vypláznout 20hadrů za opravu motoru .. to se na mě nezlob, mě to za to nestojí .. to radši nepůjdu 2x na pivo A co je podle tebe originál? Ono totíž Paugeot si ty roz. řemeny nevyrábí ale kupuje. My pak můžem koupit u Peugeotu nebo druhovýrobu třeba Febi, Gates apod., s kterýma nejsou problémy a cena je přijatelná. Jestli někdo kupuje polský rozvody tak to samozřejmě není dobrý ale ty se tady taky moc dobře nedají sehnat. Nejdůležitější je hlídat výměny. U starších aut se stejně doporučuje dobu zkracovat. Citovat
lipnicak Odesláno 3. leden 2007 Odesláno 3. leden 2007 Zajimave tema co sem resil minulej tejden.Remen sem dal Continental, kladka od SKF, druha kladka(servo) nehucela a tocila se pekne,pumpa vypadala uz menena,takze sem ji neresil.Remeny na altik a servo+klima budu muset vymenit, pac sem je nemel kvuli nezname delce.Cela vymena byla hotova za odpoledne (306/1,6) .Sponoval sem to pripravkem dle knihy o udrzbe (4hran,paka 8cm a 2kg na konci). Co se tyka vymeny, tak dle moudre knihy po 60ti ve meste menit, doporuceno je po 90ti a nejpozdejc po 120ti. Kontrola klidne po 20ti, jestli neni od oleje, pripadne poskozenej.Rozvodova zalezitost mi tedy vysla na 1550,- +jeste filtr za 120,- a olej za 500,- Zatim to ma nejakej tisic a vypada to OK.Hlavne at nenapadne nekoho, kdo to nikdy nevidel, aby se na tom \"vyucil\" uz sem par motoru slozil,jinak bych se do toho jen tak nepustil. Co se tyka toho tesneni pod hlavou, u 1,4 sem ho menil a gumovy krouzky pod vlozkama byly KO a bylo o srandu postarano.Cely to rozhodit.Ja jen ne vzdy banalni oprava muze skoncit dobre a rychle.Shanel sem je tejden. Posledni vec, palivovej filtr je takovej ten valecek pod autem pred nadrzi (jako mensi delsi konzerva) je to pripojeny na hadice rychlospojkama a vetsinou to nikdo nemenil, takze to bejva ucpany.Koupil sem ho za 180,- . Co se tyka ceny a kvality nahradnich dilu, je vzdy lepsi shanet primo vyrobce, nebo kvalitniho dodavatele. Za nakoupene dily (udavane u beznych prodejcu jako originalni, nebo stejne kvality) sem usetril uz tisice.Jen chce chvili hledat a ne to kupovat tam co jeden povidal.. Citovat
Falken Odesláno 3. leden 2007 Odesláno 3. leden 2007 Mam stejny auto, menil jsem rozvodak, pumpu a kladku. ty dily staly 2000. Pumpu jsem menil protoze vsichni rikali ze je to lepsi. (uz bych to priste neudelal) a mam najeto pres 120 jako ty. A slozity to neni. Delal jsem to cca 5h. Citovat
Marcel13 Odesláno 4. leden 2007 Odesláno 4. leden 2007 takže jsou tam dva druhy řemenu, buď za 535, nebo 832 od výrobce gates, kladka buď 1119, nebo 1343 od febi, vodní pumpa 856 od graf, řemen alternátoru 154 od gates, práce u mě v servisu cca 1500 za vše..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.