filipino Odesláno 20. květen 2018 Odesláno 20. květen 2018 Zdravím Vás, praskla mi ta vroubkovaná hadička k ostřikovačům, v tom blbém místě, kde se ohýbá pod kapotou. Má s tím někdo zkušenosti, dá se něčím zalepit, nebo rozříznout a nastavit? Nebo jak složitá je výměna a popř. kolik stojí nová. Díky Citovat
dábel 407 Odesláno 20. květen 2018 Odesláno 20. květen 2018 Ahoj mě se to taky stalo stačí el. izolacka a omotat drží už několik let v pohodě Citovat
filipino Odesláno 25. květen 2018 Autor Odesláno 25. květen 2018 Ahoj, díky za radu, už jsem to omotal a drží to. Citovat
Votary.69 Odesláno 9. prosinec 2018 Odesláno 9. prosinec 2018 Tak já mám ten samý problém, jen jsem si říkal že je to takový tlak, že to izolačka nedá. No budu to muset zkusit. Přemýšlím i o spojce z hadičky od kapačky, je to pevný a ohebný a má to průměr aby to šlo spojit, případně i máznout lepidlem. Mám ty hadičky i komplet originál zdravé v krabici, ale jsem líný to teď v zimě celé měnit. A stejně se to zase časem zláme, tak si myslím že bude i lepší provést tu spojku z lepšího matroše, než je ten "tvrdý" originál, myslím si že ta oprava bude mít delší životnost, než ten originál. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 9. prosinec 2018 Odesláno 9. prosinec 2018 zpetna klapka ze skodovky za 20kc - hadicku strihnes a spojkou propojis elegantni rychle funkcni a prakticke Citovat
Votary.69 Odesláno 9. prosinec 2018 Odesláno 9. prosinec 2018 Ahoj. A kde koupím "zpetna klapka ze skodovky" ??? Citovat
Vena garážmistr Odesláno 9. prosinec 2018 Odesláno 9. prosinec 2018 V každých lepších autodílech jen se obávám že budeš muset krapet přidat zlaťáků já jsem ji naposled kupoval za cca 100 Kč ale v originál pytlíku škoda sice zabaleno v číně ale do škodováckého pytlíku. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 9. prosinec 2018 Odesláno 9. prosinec 2018 (upraveno) https://www.autodily-stancl.cz/karoserie/ostrikovace/ventil-zpetny.html https://www.autokelly.cz/Product/XS-6U0955969/1949990 Upraveno 9. prosinec 2018 uživatelem Havlicek.Lukas Péťa ohodnotil 1 Citovat
Votary.69 Odesláno 9. prosinec 2018 Odesláno 9. prosinec 2018 (upraveno) Jo už vidím z těch dvou odkazů, díky moc. Asi použiji dvě a mezi to kritické místo dám něco více ohybného, abych to nemusel za dva roky řešit znovu. Upraveno 9. prosinec 2018 uživatelem Votary.69 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 9. prosinec 2018 Odesláno 9. prosinec 2018 tak to si trochu prestrelil ne ? bavime se o autech nebo jsme v kategorii instalater ?? Citovat
Votary.69 Odesláno 9. prosinec 2018 Odesláno 9. prosinec 2018 Nechápu? Co jsem přestřelil?? Prostě to chci vyřešit, tak že na ten ohyb dám něco více odolného, než tu originál tvrdou "trubku". Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 9. prosinec 2018 Odesláno 9. prosinec 2018 v predeslem prispevku sis to uz opravil - reakce byla na tu 1" klapku - to je prumer skoro 30 mm Citovat
Votary.69 Odesláno 9. prosinec 2018 Odesláno 9. prosinec 2018 Jo to jsem fakt přestřelil. No to by tam asi nepasovalo. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.