Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FL nárazník na starší model


kemox

Recommended Posts

Ahoj :) 

uvazuji nad výměnou předního Fl nárazníku a světel na model před Fl co jsem tak zkoumal mělo by to sedět má někdo zkušenost ? Jelikož mám prasknuty svůj nárazník tak než kupovat ten bych chtěl udělat tuhle výměnu + využít led denního svícení a taky se mi líbí více FL :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to není jen o nárazníku, je to komplet osvětlení + výstroj pod nárazníkem, tipuju tak bez světel tak 15-20tkč bez laku. Plus hlavní světla 10tkč kus a nejspíš i mlhovky... Když vyšel FL, tak jsem na pravidelný servisce technikovi říkal, že by se mi to líbilo. Koukl jen zběžně a řekl, že by se to do 50tkč i s prací snad dalo udělat... Jen jsem se usmál... On jen, že pak jedině "dobře" nabourat :cool:...

Ale máš pravdu, sedět by to mělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru že vše koupím z nějaké bouracky co je rozstrelena na bok takže počítám max 15000kc + prodám moje světla eventuálně nárazník vrch je v pohodě ale spodek předchozí majitel asi vzal o obrubnik takže se mi cca čtvrt - půl vrátí :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...