Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém se startováním.


charwy98

Recommended Posts

Ahoj, dnes se mi stala na 406 RHZ nepříjemná věc. Auto mi nechce nastartovat a na budíkách mi svítí kontrolka klíče. Takže zřejmě vada na immo. 
Teď samotný dotaz. Může mi prosím někdo zaslat schéma elektrického zapojení imobilizéru? Chci ho odpojit a nevím, jaký kabel se dává k podávacímu čerpadlu. Bylo mi řečeno, že "Imobilizer povoluje napeti k podavacimu cerpadlu takze kdyz podavaci cerpadlo napojis na napeti po sepnuti klicku tak nastartujes". Jak toto provézt v praxi? Nebo má někdo nějakou radu, jak tento problém odstranit? 

Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, jiný k tomu nemám. :/ 
A co jsem tak pátral po fórech, tak jsem se kromě jiného dočetl, že se immo dá obejít podle výše zmíněného postupu, anebo ho odpojit a přes diag ho vymazat. Znám člověka, který má stejné auto se stejným motorem a jezdí bez immo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

imo je v rj motora a odstranuje sa to v tej rj motora 

neviem presne ako ale sa rozoberie  vymeni nejaky cip a preprogramuje alebo tak nejako 

tu kablikami a diag neporiesis nic podla mna 

bud musis hladat problem prelamane kabliky ,spatna citacia cievka a podobne 

alebo tu rj motora poslat niekomu co ti ten immo nadobro odstrani

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
V 9. 2. 2018 at 16:22, charwy98 napsal:

Bohužel, jiný k tomu nemám. :/ 
A co jsem tak pátral po fórech, tak jsem se kromě jiného dočetl, že se immo dá obejít podle výše zmíněného postupu, anebo ho odpojit a přes diag ho vymazat. Znám člověka, který má stejné auto se stejným motorem a jezdí bez immo. 

Ahoj, jak jsi to prosímtě vyřešil? Mám ted stejný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Vcera jsem resil podobnou vec kdy jsem bez problemu najel 400km a pak nahle nic jen klic imobilizeru na palubce - diag. prechodna zavada
Tak nasledovalo rozebrani plastu na volantove tyci - a byl uvolneny onen krouzek pro jistotu :cool: se domackli vsechny konektory na modulu pacek pod volantem s velkym respektem k airbagu :D

Vse se sesadilo a snad bude klid .... Plast drzi na dvou sroubech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...