Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

škrtiaca klapka


radek 1732

Recommended Posts

Nevím jak to má 207, ale většinou po zapojení by jsi měl nechat auto nechat běžet na volnoběh a pak  vytočit do maximálních otáček (Aby se zaznamenala maximální poloha klapky).. A ona by se měla jak píšeš nastavit sama, ale bude to trvat cca 500 km než se to srovná :)  Ale vždy může nastat problém a budeš muset na diag. Ještě jsem zapomněl napsat abys během výměny nezapomněl odpojit baterku (třeba pustit světla, aby se resetla řidicí jednotka) .

Upraveno uživatelem dagustino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko hádat co má za motor, mě tedkom v servise klapku nastavil do zakladních hodnot, ještě jsem se ptal jestli je to jakoby reset jednotky odpojením baterky a řikal mi že ne, že se to musí diagnostikou, že tady už to pouhym odpojením baterie nejde. tak nevím.

Myslím že pokud ji vymění tak si řidici jednotka pamatuje nastavená data a použijí se, tudiž by nic nastavovat nemusel. Ale to tak nějak tipuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Pokračoval som s Diag po premeraní všetky hodnoty ok. Skontroloval som sviečky,zapalovaciu lištu,funkciu škrtiacej klapky cez diag ok. Už si neviem rady auto stále pri 1900-2000 ot. dusí až sem tam strelí do výfuku. Už som rozmýšlal či neni zapchatý výfuk alebo čo ,ale na voľnobeh ide normálne. Vytiahol som aj váhu vzduchu no po štarte zdochne. Na diag to síce nevidno ale funguje aj plynový pedál.Ešte jedna vec pred tým všetkým som menil olej a prelial asi 0,7dl chodil som na tom 2 týždne potom som odsal, malo by to nejaký súvis?

Nejaké rady? Som v koncoch.

Sorry za to foto ešte neviem ako z mware+diag dostať foto.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...