Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém se spojkou


Poddy

Recommended Posts

Zdravím všechny,

mám Peugeotu 207. Včera sem si všiml, že mám problém se spojkovým pedálem. Tyčka, která je připevněna z boku k pedálu je jaksi uvolněná a sedí křivě. V místě kde se setkává tyčka vedoucí směrem k motoru se spojkových pedálem je spoj uvolněn a sedí nepřesně a trochu křivě. V tomto místě tyčku k pedálu drží čtyři bílé zoubky, ale jak sem zjistil, mám tam jen tři a tak to drží špatně. Jeden se musel zlomit. Chci se zeptat tady vás zkušenějších, jestli je velké riziko, že zbylé tři zoubky nevydrží a ulomí se to celý. Taky se chci zeptat, kolik může stát oprava nebo nový díl. 

Díky moc všem za odpovědi.

IMG_20171105_151953.jpg

IMG_20171105_151958.jpg

IMG_20171105_151948.jpg

IMG_20171105_152255.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Ferry napsal:

no to asi vymenit jedine celej valec spojky, cena cca 700 druhovyroba. Je ale potreba napsat VIN kod, aby se dal dohledat presnej kod

Ahá, no mně právě přijde, že ten samotnej válec je v pohodě, ale je jen ulomenej jeden z těch zoubků, co spojuje ten válec k tý tyčce vedoucí k motoru. Myslel sem, jestli nebude stačit vyměnit právě ten bílej plastovej kroužek s těma zoubkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře díky moc za radu. Jen ještě poslední dotaz: Jedná se o hlavní nebo vedlejší spojkový válec? Moc se v tom neorientuju, tak nevím, co přesně hledat.

Díky

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...