Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Led osvětlení


demolista

Recommended Posts

Na vozidlo sa moze montovat iba osvetlenie, ktore ma certifikaciu na pouzitie na pozemnych komunikaciach (a vo vyhlaske je aj uvedene, ze ho musi povolovat vyrobca automobilu)

Pokial to nesplna, nemozes to mat. Cize odpoved je taka, ze je to nelegalne, ale ak si to das, nesmies to pouzit na verejnych komunikaciach, iba na ,,tuning zrazoch"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty blinkry je to celkem dobrý, brzdový je hovadina - možná tak kdyby se to rozsvítilo při "panickém brždění" jinak je to nesmysl.. To už radši překopat světla na LEDkový třeba po vzoru audi :) Ale jak píše TomasARN, je to tak na srazy, na silnici s tím nesmíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎02‎.‎11‎.‎2017 at 8:27, brixtr napsal:

hlavně by tě policajti sežrali kdyby tohle viděli... do toho bych radši nešel

jasně policajt na silnic ví co má homologaci a co né...vysype si to z rukávu a nebo se připojí na chytrý net? A nebo ti řekne policajt mám pocit, že to tam nemá být? ale no tak. Stejně jako pneumatiky, co ví policajt co máš napsáno v VTP. možná vozí křišťálové koule a vše vidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocul si uz o tom, ze moze zadrzat TP, dat papier s docasnou platnostou a poslat ta na STK? 

A co sa tyka pneu, tak policajt ma dostupnu evidenciu vozidiel, kde je uvedene vsetko, co je vo velkom TP, cize overenie ake pneu maju byt trva asi minutu, je len na nom, ci si to preveri alebo nie

Upraveno uživatelem TomasARN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a počul jsi nebo zažil jsi, že by se v něčem takovém vrtali...teorie a praxe je o něčem jiném. Nevím kolikrát tě zastavili. Já vím jen to, když mě zastaví, je to za rychlost, je to kvůli alkoholu a s tím spojené povinná výbava. Nic víc jsem já teda nezažil. ani jednou za tu dobu co jezdím mě nezkontrolovali ani vzorek či typ pneumatik, jestli mám stejné. Jestli to máš jinak, ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že pokud to nebije do očí tak to policie kontrolovat nebude :) rozměr pneumatiky vůči TP policie kontroluje jen u výrazných tuningových aut logicky, nebo pojišťovna v případě nehody. Samozřejmě že nemůže přesně vědět jaké osvětlení je pro daný typ vozu povolené, ale KAŽDÝ policista ví že to co je na videu (to co je předmětem tohoto vlákna) na silnici prostě nesmí :) 

Pak jsou samozřejmě věci které už jsou s policií trochu na hádání - třeba ohledně xenonů.. Ale tam je to jednoduché, když máš ostřiky světel tak neřeknu ani slovo, v opačném případě se s tebou nebaví a daj ti hned pokutu (vlastní zkušenost). Což ale chápu, osobně nemám rád když si někdo "podomácku" přestaví obyč světla na xenony. Ale to už je mimo téma :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem nechtěl tu nějak zbytečně trolit, ale výkřiky typu... policie... je zbytečná (stačí kamioňáci co mají světel v předu a nikoho to netankuje), prostě kluci na ulici jsou normální lidi jako ostatní. A rozhodně se jim nechce zbytečně psát stohy papírů (odměny za to stejně nemají). A jestli je TomášARN cajt a vše předpisově kontroluje. je to jeho práce a mě je to u zadele. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@John_Ice ne policajt nemá opravdu křišťálovou kouli to jsem nikdy neřekl :D ale přesně tak jak to napsal Rikic339. to co je na video totálně bije do očí a dost silně pochybuju o tom že by ti tohle někdo zapsal do TP.. gumy u mě třebas nikdy neřešil ale podsvícení auta už jo.. byl jsem teda jen upozorněn abych to měl za jízdy vypnuté ale s tím co tazatel ukázal na videu by při jízdě neprošlo ani omylem a pokud si myslíš že jo tak mi dej kontakt do svého města rád se tam přistěhuju když by mi takovýhle kravinky prošli ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...