Přejít na obsah

demolista

Uživatel
 • Počet příspěvků

  55
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli demolista

 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 10.10.1997

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Olomouc
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Ahoj lidi, chtěl jsem se zeptat jestli můžu použít olej do P206 1.6 16V 80kW 2001 olej Castrol 10W-60. Co jsem četl tak olej se používá do závodních aut takže mohlo by to motoru nějak uškodit ? Celkem dost autu dávám zabrat.
 2. demolista

  Osvětlení masky

  Tak technická problém není, policajti to neuvidí protože to bude schované, pokusím se tedy to nějak udělat už jsem si promítl jak by to mělo být vzpomněl jsem si že jak jsem si dělal hudbu v autě tak jsem si tam dodělával vypínač a je to skoro stejné. Děkuji všem za rady.
 3. demolista

  Osvětlení masky

  Takže jestli to chápu správně - zapojím na USB a LED + zapojím na led pak to dám na + na vypínači a z - vypínače k LED?
 4. demolista

  Osvětlení masky

  Moc jsem nepochopil to propojení když spojím LED s USB kabelem tak kam dám vypínač ?
 5. demolista

  Osvětlení masky

  Díky, ještě jsem přemýšlel mám v autě takovou krabičku která je zapojená do zapalovače, jak by se dalo udělat připojení LED na USB a aby se vypínal vypínačem?
 6. demolista

  Osvětlení masky

  Mám P206 1.6 16V 2001 s elektrikou pracovat neumím proto se ptám jak to napojit abych věděl jinak práce jako pájení atd to mi problém nedělá.
 7. Ahoj lidi, chtěl bych si udělat LED osvětlení masky, problém je v tom že nevím jak to zapojit proto jsem píšu mám takovou představu že bych si dal do interiéru tlačítko ON/OFF a tímhle bych to zapínal a vypínal. Jde o to jak to zapojit chtěl bych to přímo na baterii ale nevím jak postupovat propojením drátu na baterii, ledky a vypínač. Omlouvám se ale jsem tady už jak doma
 8. demolista

  Osvětlení budíků P206

  Tak dopadlo to tak než jsem si představoval, je na internetu někde návod jak se to dá udělat z led ? A co přesně koupit a jak to udělat? Představoval bych si to tak že ručičky by mohli být modré a pozadí bílé nebo též modré ostatní kontrolky motoru atd bych nechal tak.
 9. demolista

  Osvětlení budíků P206

  Dal jsem tam normální žárovky a vyzkoušel jsem i modré LED žárovky na ručičky, kdybych dal bílé led žárovky i na podsvícení otáček a rychlosti bude to opravdu bílé ? Nebo ten číselný podklad je barevný .
 10. demolista

  Osvětlení budíků P206

  Dobře děkuji ti za radu pokusím se dnes to nějak zrealizovat
 11. Koná se to 2.12.2017 u Olympie Velký Týnec na parkovišti v 20:00, osobně taky nemám auto na tuningu jen mám laďák, ledky, hudbu, trošku udělaný motor ale jdu se podívat a sjet gumy
 12. demolista

  Osvětlení budíků P206

  Chtěl bych tam modré světla je tu nějaký návod jak to udělat? Jinak všiml jsem si že tam je i dioda otevřených dveří ale žárovka tam není dá se to nějak dodělat?
 13. 2.12 se koná tuning sraz všech značek aut dojďte i vy ! https://www.facebook.com/events/1949089205308190??ti=ia
 14. Zdravím lidi, chci si udělat osvětlení budíku na tachometru odchází mi pravá strana takže když jedu víc jak 50 km/h tak to večer nevidím, viděl jsem někde na internetu že se dají koupit led světla a přepájet místo těch starých... kde bych mohl takové koupit? Nejlépe kdybych to mohl sehnat někde dnes v Olomouci jako je OBI atd děkuji všem moc za rady!
 15. demolista

  Co to je?

  Díky nevěděl jsem to
×
×
 • Vytvořit...