Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ukradená jednotka motoru


Buday157

Recommended Posts

Dobrý den, mám menší větší problém. Kupoval jsem na rychlo auto kvůli práci za dobrou cenu. Pán mě hned informoval, ze byla ukradená řidiči jednotka motoru. Že sehnal jinou z jinyho auta, tím pádem vyměnil i bsi co je pod volantem a současné s ní i zapalování. Aby auto mohlo  proste jezdit. Původní bsi a zapalování mám ještě v kufru. Můj problém? Momentálně mi nejdou některý funkce auta ..napr: rádio,CD changer, tempomat, paměť sedadel, displej co ukazuje potřebu atd.. Moje otázka zní, když teď prehodim původní bsi se zapalovanim, jedtli vše naskočí, jestli nebude problém s imobilizerem a jestli nebude potřeba bsi nastavit :) Předem moc děkuji za pomoc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud dáš původní BSI tak nenastartuješ... buď to musíš celé přepárovat vč klíčků a možná ti půjde pak i dálka...

Jednoduší možnost je se na to podívat na diagnostice a nastavit co má v tom autě být a mělo by to být OK ;) 

V Praze a okolí mohu své služby nabídnout a nakonfigurovat ti to ;) Kdyžtak mi napiš zprávu :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za přivítání :) jedná se o 406 2.0hdi 80kw r. 2000 :) ...už jsem s tím byl za týpkem co má kabel :D napíchnul mě, snažil se odemknout nebo nastavit funkce co v bsi nebyly povolený. A řekl mi, ze je to nějaký zapečetěný :D Že mu to tahle bsi nedovolí nastavit. Proto mi řekl alternativu vyměnit za původní bsi a zapalování a pak by to snad mohlo jít, s úplnou jistotou to neřekl ..  Jinak ještě mám klíč z původního zapalování, tím samozřejmě odemykám auto :D druhým klíčkem startuji :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...