Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servis - doporučení


JVP

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Trnka na Harfě. A jaký máš problém s předepsaným postupem? Nechápu, jako že se to rozebere jinak? Ano, výrobce někde říká vyměnit, i když se to dá udělat jinak. Ale většinou je předepsaný postup nejlepší.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravim , 

poradi nekdo nejaky dobry servis v Brne , myslim neco kde se specializuji bud na Peugeota nebo francouze . Nemam zadny konkretni problem s autem , jenom jsem letos byl po ctvrte na garancnim servisu v Peugeotu-Videnska a priste bych chtel zkusit neco jineho , jestli by to bylo lacinejsi 😀 Hledal jsem zde na foru neco ve smyslu "zkusenosti s neautorizovanymi servisy" , ale nenasel jsem . Takze pokud tady nekde takove vlakno je, prosim pripadne o odkaz.

Diky Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
Návštěvník

Máte nejaké doporučenie na dobrý servis BB, ZV? Nemusí byť autorizak, hlavne, nech sú precizni a môžu byť cenovo normálni.   Údajne ma teraz vlastný servis vo Zvolene (Sekier)  odborník, čo odišiel z Peugeotu a je dobrý. Ďakujem za rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...