MilanF1 Odesláno 22. červenec 2017 Odesláno 22. červenec 2017 Tahle je za starého modelu, dal bych tam jedině tu z nového, tu malou. Originál je černá ... ale ty ji určitě nabarvíš. Jednu jsem před časem měl, z modelu XS ... ale už je fuč. Citovat
Peu306 Odesláno 22. červenec 2017 Autor Odesláno 22. červenec 2017 Možná bych nechal i černou ,když mám černé doplňky,takhle těžko říct,musel bych to vidět Citovat
radim.1008 Odesláno 22. červenec 2017 Odesláno 22. červenec 2017 Koukni ke mě, já jí mám a černou. Citovat
Peu306 Odesláno 22. červenec 2017 Autor Odesláno 22. červenec 2017 (upraveno) Vypadá dobře,jen jak ji tam máš přichycenou? Má výlisek na trysku ostřikovače? Upraveno 22. červenec 2017 uživatelem Peu306 Citovat
MilanF1 Odesláno 22. červenec 2017 Odesláno 22. červenec 2017 (upraveno) Já ji nemám ... vykašlal jsem se na ni. Myslím, že originálně byla dvěma dlouhými šroubky přichycená v rozích (ve vratech je potřeba mít dírky) a měla samozřejmě otvor na ostřik, tam kde má nahoře být. Byl to originální díl ... prodal jsem ji za 500 Kč. Myslím, že tu samou má StibTo a lepil ji k oknu, tuším, že Mamutem. Upraveno 22. červenec 2017 uživatelem MilanF1 Citovat
Peu306 Odesláno 22. červenec 2017 Autor Odesláno 22. červenec 2017 Musel bych ji taky podlepit,díry mám za to tam na ní nemám. Citovat
Peu306 Odesláno 22. červenec 2017 Autor Odesláno 22. červenec 2017 Lepidlo na autoskla by taky mohlo jít ne? Citovat
MilanF1 Odesláno 22. červenec 2017 Odesláno 22. červenec 2017 To by taky mělo jít. Pokud to dáš s primerem, pak to neupadne. Nebo dvousložka .... tímhle (plus primer) jsme lepili panoramu. Za 5 minut to ztuhlo tak, že už nešla dopasovat. Citovat
radim.1008 Odesláno 23. červenec 2017 Odesláno 23. červenec 2017 Vypadá dobře,jen jak ji tam máš přichycenou? Má výlisek na trysku ostřikovače?Je přilepená lepidlem na autoskla přímo na sklo q výlisek nemá. Měla dva šrouby na přišroubování skrz sklo, ale ty jsem uřezal a zabrousil. Citovat
Peu306 Odesláno 23. červenec 2017 Autor Odesláno 23. červenec 2017 Tak,opraveno,žádné mapy,hezky zcelené... FINISH ! Citovat
MilanF1 Odesláno 23. červenec 2017 Odesláno 23. červenec 2017 No hurá. Lakoval jsi doufám pistolí... sprejem bych já takovou plochu nedal, aniž by to teklo. Citovat
Peu306 Odesláno 23. červenec 2017 Autor Odesláno 23. červenec 2017 (upraveno) Ano,pistolí,dřív byl na to dělán jen lak sprayem a lesk to neudělalo ani z mála jako teď Upraveno 23. červenec 2017 uživatelem Peu306 Citovat
MilanF1 Odesláno 23. červenec 2017 Odesláno 23. červenec 2017 Tak velká plocha je problém sprejem, navíc tam skoro nic nedáš. Z pistole na pětky nandáš tak dvě-tři deci laku. Citovat
Peu306 Odesláno 23. červenec 2017 Autor Odesláno 23. červenec 2017 měl jsem celkově 0.5l barvy,nalakovali se dveře,prahy a ještě zbylo Citovat
MilanF1 Odesláno 23. červenec 2017 Odesláno 23. červenec 2017 Půl litr barvy stačí v pohodě, necelé dvě deci na dveře a po deci na každém prahu. Je lepší mít vždycky více než málo. A k tomu přes půl litru laku. Nevím, co máš za lak, já ho dávám ve dvou vrstvách. Navíc jsem z práce zvyklý brát do boxu - když je plný - 2 litry laku ... pak se divím, že jsem v práci tak dlouho, než to rozleju, tak to trvá. Citovat
Peu306 Odesláno 23. červenec 2017 Autor Odesláno 23. červenec 2017 Značku nevím,dávali mi to dohromady přímo v lakovně. Jinak můj se ředil 3:1 a dávaly jsme jednu ale silnější vrstvu laku. Citovat
MilanF1 Odesláno 23. červenec 2017 Odesláno 23. červenec 2017 3:1, to je normální poměr. Silné vrstvě nerozumím ... prostě tolik, dokud se nerozlije. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.