Peu306 Odesláno 22. červen 2017 Autor Odesláno 22. červen 2017 Tak se lakování na černo konat nebude,přesvědčil jsi mě Citovat
Peu306 Odesláno 22. červen 2017 Autor Odesláno 22. červen 2017 Zadní kola museli ještě kousek ven Citovat
Peu306 Odesláno 22. červen 2017 Autor Odesláno 22. červen 2017 Zítra zkusím dát dopředu 15mm podložky,ale tam už to bude asi moc Citovat
Rikic339 Odesláno 22. červen 2017 Odesláno 22. červen 2017 Tak to jsem zvědavej Ale za mě - vylezlý kola (v rozumný míře) se mi líbí, miluju když auto vypadá "rozkročeně" Citovat
Peu306 Odesláno 22. červen 2017 Autor Odesláno 22. červen 2017 Zadek už je akorát, tak zítra hodím foto předku Citovat
Peu306 Odesláno 22. červen 2017 Autor Odesláno 22. červen 2017 (upraveno) V tomto horku něco dělat je docela náročné Lakovala se mřížka,protože nějaký odborník ji stříkl stříbrnou,ale nedal pod barvu základ,tudíž byla oloupaná a barva šla dolů nehtem. Dále se namontovalo lízo z laguny. Mřížka se musela poupravit,jelikož má ulomené dva zobáčky. Nárazník takto nechám a potom uschovám,kdyby se náhodou něco přihodilo. Upraveno 22. červen 2017 uživatelem Peu306 Citovat
radim.1008 Odesláno 22. červen 2017 Odesláno 22. červen 2017 Jen se zeptám, měl jsi mřížku venku? Když jsem měnil nárazník, který je s úzkou mřížkou na jednu vrtuli, nepodařilo se mi jí sundat, abych tam dal tuhle širokou. No a teď v létě se mi to běžně hřeje k 90. Což jsem před tím neznal. Starej polámanej nárazník mám na půdě, takže bych to klidně přehodil. Jenže ono je to zatavené. Citovat
Peu306 Odesláno 22. červen 2017 Autor Odesláno 22. červen 2017 Mřížku jsem venku měl. A 90°C mam na budikach furt. I vic pac mam spatnej chladic. Citovat
Peu306 Odesláno 22. červen 2017 Autor Odesláno 22. červen 2017 90°C jsem měl vždy i se zdravým chladičem. Teď mi to při větší zátěži leze ke 100°C protože se vevnitř pomalu rozpada. Nový uz mam doma Citovat
Guest StibTo Odesláno 25. červen 2017 Odesláno 25. červen 2017 Proč jsi šel do predfacelift předního nárazníku ? Kulaté mlhy jsou top .. Citovat
MilanF1 Odesláno 25. červen 2017 Odesláno 25. červen 2017 StibTo, měl bys to vlákno trochu číst. Nárazník v kulatýma mlhama je nyní v lakovně. Tento je provizorní, aby mohl jezdit. Citovat
Peu306 Odesláno 25. červen 2017 Autor Odesláno 25. červen 2017 Přesně tak,nárazník s maskou jde v úterý k lakýrníkovi ,pak přijdou na řadu 5-té dveře a na konec půjdou do barvy FL prahy. Citovat
Peu306 Odesláno 27. červen 2017 Autor Odesláno 27. červen 2017 Tak díly odvezeny,v pátek by měli být hotovy a přes svátky se budou montovat Citovat
Peu306 Odesláno 30. červen 2017 Autor Odesláno 30. červen 2017 Tak už jsou doma v novém kabátě Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.