LubomirL Odesláno 22. květen 2017 Odesláno 22. květen 2017 (upraveno) Pekny den vsetkym. Chcem sa opytat ci sa koduju vstrekovace na motore RHZ 2.0 HDi 80 Kw r.v.99 ak tam chcem dat vstreky z 306 RHY 2.0 HDi 66 kw r.v.00. Cisla z RHZ su 1 ky a RHY su 2 ky. Obe su Bosch. Tie dlhe cisla su odlisne. Budem vdacny za rady a postrehy. Upraveno 22. květen 2017 uživatelem LubomirL Citovat
straki007 Odesláno 22. květen 2017 Odesláno 22. květen 2017 Nekoduji. Ale doporucil bych ti dat vsechny 4 stejne. Citovat
LubomirL Odesláno 22. květen 2017 Autor Odesláno 22. květen 2017 (upraveno) Tak preco mi na pp2000 vypisal 1.2.4 preruseny obvod ? A neukazovali hodnoty ? Kamos mi vravel ze treba nahodit kody. Aspon skusime ze to moze byt to ... ja viem tiez ze netreba kody ale co ak. Motor ide normalne. Akurat viac poklepkava a mam pocit ze pri pridani mi tie vstreky bud zle davkuju alebo jednoducho tecu lebo citim naftu ... Uz som z toho jelen. Vsetko ciste suche ... volnobeh nekolise motor nedymi akurat nema taky vykon. Vstreky maju cca 200 000 km. A diag nic neukazuje... Upraveno 22. květen 2017 uživatelem LubomirL Citovat
krtek 2 Odesláno 25. květen 2017 Odesláno 25. květen 2017 (upraveno) nic sa nekoduje mam to iste auto ak by sa kodovalo diag by to ukazala ty mas iny problem pravdepodobne elektricky ,vstreky ,ich konektory kable alebo rj motora pozrite jake napetie je na vstrekoch ,malo by byt 78-80 volt Upraveno 25. květen 2017 uživatelem krtek 2 Citovat
misho.1709 Odesláno 11. červenec 2018 Odesláno 11. červenec 2018 (upraveno) Je možné použiť vstreky s rozdielnymi číslami? Napr. dva s jedným označením a dva s druhým. 406, 2.2 HDi Upraveno 11. červenec 2018 uživatelem misho.1709 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.