Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak demontovat tapecirunk zadnich dveří P 508 SW


pery56

Recommended Posts

Ahojte, vymenil som reproduktory podľa návodu čo sa tu objavili a chcem sa pekne poďakovať. Teda návod bol ako demontovať tapacirung dverí. 

 

Chcem vás poprosiť, potrebujem vymeniť aj stredový reprak, ten čo je na palubnej doske pod čelným sklom. Respektíve potrebujem sa dostať ku kabeláži, od toho repraku k rádiu. Zhora (keď odnimem kryt repro) sa tam nedostanem a teda potrebujem návod ako demontovať palubnú dosku. Rádio demontovať asi nestačí alebo áno? 

Vopred ďakujem za radu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak vam nieco ruplo v okne a nejde stahovanie okna, ci nieco tam chrasti, tak sa vam vylomila plastova vlozka v bezci a s najvacsou pravdepodobnostou sa vam aj rozleteli lanka a namotali do navijacej kladky

je na to sikovna opravna sada extra tvrdy plast, zrucny clovek to prehodi do 5 minut, stahovacka okna je u 508 velmi jednoducha, 2 lanka a jeden bezec a kladka...

a trpia tym predne aj zadne okna, nechcem robit reklamu tak ak niekto chce vediet viac tak mi poslite spravu, pripadne aj poradim ak si to neviete skompletizovat :papa

na fotke stahovacka po oprave

P508_zadna_lava_0013.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Všechny zdravím,

jsme v Peugeotu novačkem, máme tyden 508 r.v.2014 z I. km pry 149500.

 

a už musím řešit problém se stahovanim oken, přestali fungovat,obě zadni, že by nahoda?

 

jak se k tomu dostanu? děkuji za navod....

 

doufam že tam nebudou horší zavady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Ahoj,

Tak jsem se pustil dneska do demontáže zadních dveří...protože se v okně ozval zvuk,jako když se vysype sklo. Než člověk přijde na to kde spravne zatlačit a nebo povolit,tak se mi to povedlo...akorát,že jsem urval zobácky u madla dveří. A dodělat jsem vkde správně vycvaknout :(( (dle čísla je to díl 96 876 530 80)...nevíte kde ho seženu? Nebo nemáte někdo navíc?

Ale když se vrátím ke stahovacce, tu jsem vymontoval...lanko bylo vypadlo a zamotal už do navijáku. Nebylo na jezdci známka nějakého poškození. Tak jsme lanko znovu správně nevynuli a namontovat zpět a pak jsme zjistili že člunek s perkem na konci lanka při zátěži prostě vyskočí z plastového jezdce. 

Asi to je vyžvejknute, setkal jste se s tím někdo? Nebo je lepší koupit novou  sadu viz co zde již padlo.

Díky za koment

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne tiež zahučalo zadné pravé sklo, tapacír dverí som zdemontoval bez väčších problémov - v skratke pod čiernym lesklým plastom madla dverí, ktorý sa dá podpáčiť a vycvaknúť sú 2skrutky s hlavou torx, všetko ostatné držia zacvakávacie “štuple”. Opravné sady na sk a cz predávajú ziskuchtivci za ceny okolo 50€ + poštovné, na ebay som kúpil rovnakú sadu za 18€ vrátane poštovného z GB, takže dodanie cca týždeň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...