pavelu96 Odesláno 24. prosinec 2017 Autor Odesláno 24. prosinec 2017 Jedna Vánoční s Rendou od kámoše... Rikic339 ohodnotil 1
pavelu96 Odesláno 25. únor 2018 Autor Odesláno 25. únor 2018 Dnes na tachometru radim.1008 ohodnotil 1
pavelu96 Odesláno 5. duben 2018 Autor Odesláno 5. duben 2018 Není nad to, když máte přehozenou půlku auta na letní a začne chcát jak kráva
pavelu96 Odesláno 6. duben 2018 Autor Odesláno 6. duben 2018 (upraveno) Tak při pokusu vyměnit druhou půlku zimních kol se mi dvakrát protočil bezpečnostní nástavec a vypadl z nej jeden z těch čtyř válečků. A samozřejmě se poškodil i bezpečnostní šroub. (Trotl co mi měnil zimáky to asi vzal pneu šroubovákem na krev ). Každopádně to dopadlo po marných pokusech o povolení utržením hlavy šroubu. Nevíte někdo na kolik přijde odvrtání v Peugeotu? Upraveno 6. duben 2018 uživatelem pavelu96
radim.1008 Odesláno 6. duben 2018 Odesláno 6. duben 2018 Proč v Peugeotu? To ti udělají v každém pneuservise.
pavelu96 Odesláno 6. duben 2018 Autor Odesláno 6. duben 2018 No nevím, tady těm šmudlům v místních pneuservisech už moc nevěřím... Známý co mi přezouvá gumy to nedělá... I když za to může a dotáhl ten bezpečák jak hovado. Vždy jsem byl u toho a říkal jsem mu, ať to bere s citem, ale naposledy jsem byl mimo a jela tam žena... no a je vymalováno...
RichVa Odesláno 6. duben 2018 Odesláno 6. duben 2018 Mno nevím kam jezdíš Ty, ale můj místní mechanik dotahuje kola momenťákem. Jen teď nevím, kolik tam má nastaveno , ale asi dobře, protože to po něm vždy povolím. Odvrtat by to asi i uměl, ale je pro Tebe z ruky.
pavelu96 Odesláno 6. duben 2018 Autor Odesláno 6. duben 2018 @RichVa Standardně to dělal momenťákem, ale jak říkám nebyl jsem u toho...
pavelu96 Odesláno 9. duben 2018 Autor Odesláno 9. duben 2018 (upraveno) Tak vyřešeno Známý kámoše v servisu mi navařil šroub na dojebanej bezpečák a pneu šroubovákem povolil. I s přehozením kola a výměnou zbylých bezpečáků za 300,- Upraveno 9. duben 2018 uživatelem pavelu96 RichVa, MilanF1 a radim.1008 ohodnotil 3
pavelu96 Odesláno 12. duben 2018 Autor Odesláno 12. duben 2018 (upraveno) Dnes koupena druhá sada disků na 5008 Upraveno 12. duben 2018 uživatelem pavelu96 radim.1008 a Rikic339 ohodnotil 2
radim.1008 Odesláno 12. duben 2018 Odesláno 12. duben 2018 Tak ty jsou. Pěkný oběžný kolo turbíny. Klemoň a pavelu96 ohodnotil 2
pavelu96 Odesláno 13. duben 2018 Autor Odesláno 13. duben 2018 (upraveno) @brutall jo 17" 4x108 ET26 Zítra je obuju do letních Uniroyal Rainsport 3 Ale neznám přesný název kola od Peugeotu neví někdo??? Upraveno 13. duben 2018 uživatelem pavelu96
radim.1008 Odesláno 13. duben 2018 Odesláno 13. duben 2018 (upraveno) Původem Citroen, disk Volubilis. http://www.citroeny.eu/originalni-lite-disky-elektrony/disk-volubilis-17-na-c4-picasso.html Upraveno 13. duben 2018 uživatelem radim.1008 pavelu96 a brutall ohodnotil 2
pavelu96 Odesláno 14. duben 2018 Autor Odesláno 14. duben 2018 (upraveno) A je přezuto... Taky jsem koukal na cenu zimáků v 17" a nestačil jsem se divit... Upraveno 14. duben 2018 uživatelem pavelu96 Rikic339, chuck11, radim.1008 a 1 další ohodnotil 4
pavelu96 Odesláno 17. červenec 2018 Autor Odesláno 17. červenec 2018 Dnes proběhla výměna filtrů a nový olej A nepříjemné zjištění o návštěvě asi ku*dy v motorovém prostoru. Je to asi 10cm. Zkusím nasadit filcovou metodu a přestříknu černým sprejem. Asi proběhne WC kuličková ozdoba
Recommended Posts