Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

mam len starsiu schemu(ty mas novsiu ECU)takze nevidim ho  ale podla oznacenia M  a farby( zeleno-zlty ) by to mala byt kostra 

takze ti zrejme vypadavalo napajanie niektorej casti   vo vnutri ECU koli zaoxidovanej kostre, tych kostier je tam viac 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

...jestli to tu můžu trošku zaplevelit..... Našel jsem taky prodřený drát zelenožlutý, vedoucí k zapalovací cívce. Jen jsem ho znovu zaizoloval..... Takže by klidně dál mohl způsobovat občasnou hlášku "antipoluce", zkrat kostry okruhu B??

Odesláno

pro Slayera - může být, ty žíly v drátu musí být čisté a mít kontakt jako celek, jinak kolísá napětí a neteče správný proud, vzniká přechodový odpor (je to jako kdybys tam zapojil zvonkový drát). Dimenze drátu by se měla dodržet, v autech tečou docela velké proudy. Ustřihni a najdi čistou žílu a nahraď  novým drátem.

Odesláno

pro Krtka - to je pohodička :D:D. Krtku, jsi dobrý chalan, dačo vieš :super:super, díky za dobré info. Buďme na kontaktu.  S HDI už mám dost zkušeností, když mám s nimi najeto cca 800 000 km, znám slabiny, moc jich zase není. Tohle auto má skoro 500 tis., takže je po záběhu.... valíme dál. Já tvrdím, že HDI 2.0 8V jsou nejlepší motory na světě. Nesmí se hrábnout na hlavu.

Měl jsem multivana 2,5 TDI 4x4 v plné náloži. Je to tak drahý auto, že se s tím každý den ani nedá jezdit (ale supr). Začaly nedostatky a problémy. Provozní náklady vysoko. Najezdil jsem s ním 220 000 km, tak jsem ho radši včas prodal za 380. Pak jsem šel a koupil tuto 406 za 69. Dobrej kauf ..... Antikorozní ochrana se s 406 nedá srovnat. peugeot je lepší. No a co, že má 17 let? To je na pohodu, to je ještě poctivá práce...

 

Schéma mám taky, ale asi to nesedí přesně. Ty víš asi o tom mým autě všechno podle VIN, ne?

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

Ahoj krtku, mám prosbu:

chtěl bych vyměnit chladič klimatizace. Měl jsem už natlakováno, ale ušel tlak. Myslím, že by to mohl být chladič, už jsem jednou měl netěsnost v blízkosti ventilátoru. Je těžké ho vyměnit? Můžeš poslat postup?

Díky. Jinak auto šlape jak hodinky...

Odesláno

myslíš trubky z chladiče vody? Nedal by se prostě poodsunout i s hadicema trochu k motoru? (když je odpojím nahoře).Ten chladič klimy se vytahuje do motor.prostoru?

Odesláno

nie z  kondenzatora (chladic klimi )

vybrat chladic vody je malina ,ale ja ho nevyberal posunulo sa to ako pises 

ale ak by som tusil co za pakaren to bude dal by som ho prec 

Odesláno (upraveno)

nie ze pri rozborke som mohol ten vodny chladic dat prec aby sa jednoduchsie demontoval klimovy chladic

ja to robil tak jak si pisal ty ze vodny chladic som natlacil na motor  bez rozpojeneho chladiaceho systemu a potom sa snazil rozpojit trubky na klimachladici

doporucujem ti vodny chladic demontovat lebo ked si nedas pozor tak ponicis rebra vodneho chladica jak budes  dolovat ten klimovy

Upraveno uživatelem krtek 2
  • O 2 týdny později...
Odesláno

Tak už je to hotovo. Teď mám mrazák...:D Zjistil jsem, že byl hin ventilátor chladiče a bez toho to opravdu nejde. Zvedne se tlak v klimě klidně na 300 barů a pak to někde udělá bum. Možná o tom napíšu příspěvek pro neznalé. Starý chladič byl prohlý jak luk...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...