olgojc Odesláno 8. leden 2017 Odesláno 8. leden 2017 Ahoj, hledal jsem nějaké řešení tady na foru, ale nenašel jsem. Mám ve 406 digitální klimu a od léta se mi stává, že mi zničeho nic přestane fungovat ovládání ventilátoru. Většinou to zůstane viset na nejvyšších otáčkách. Na displeji je vidět ikona stupnice ventilátoru, ale nastavování nemá na rychlost větráku vliv. Pomůže zhasnout motor a znovu nastartovat. Nevíte, kde hledat problém? Citovat
mmartinkovic Odesláno 8. leden 2017 Odesláno 8. leden 2017 400 000 000 odkazov tu je na ventilator kurenia. predradne odpory v motorceku ventilatora. Kontrola vodicov a konektorov. v 406 sekcii je to popisane az az. Citovat
Slayer Odesláno 8. leden 2017 Odesláno 8. leden 2017 asi umírá ventilátor.... Možná by se tu u mně i nějaký našel..... ☺ Citovat
olgojc Odesláno 8. leden 2017 Autor Odesláno 8. leden 2017 Slayer: na tom by mohlo něco být. Už dlouho z něj jdou divný zvuky, zvlášť na menší otáčky. Jen je mi divny, že po novém nastartování to zase funguje. Citovat
Slayer Odesláno 8. leden 2017 Odesláno 8. leden 2017 taky jsem to zažil...nakonec mi zůstal stát. A shořel motor ..... Citovat
Midloch Odesláno 8. leden 2017 Odesláno 8. leden 2017 Já bych to tipoval na vadný regulátor ventilátoru. R.v. 2002 - to by jsi měl mít nezávislý regulátor umístěný v topení v ose auta pod přístojovkou. Není to část ventilátoru ale samostatná součástka. Ventilátor je jenom motor s vrtulí bez jiných regulačních prvků. Citovat
olgojc Odesláno 9. leden 2017 Autor Odesláno 9. leden 2017 Díky rady, zkusím kouknout na ten regulátor. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.