Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 HDi po přidání zdechne(chcípne)


Mirastr

Recommended Posts

Druhé čerpadlo 4000 vč zánovního DRV, nový DRV 2600, filtrbox 1033,- , vstřik 1000,- ,  pajšl do VT čerpadla (elementy,ventilky,těsnění)2960,-  ,  diag 1560,-

pak olej720,- přev. olej 2x177,- rozvody řemen pumpa kladky 1860,- matka podávačky 100,- nová podávačka 1050,-  ta ještě př. pružiny s tlumičema a spodní čepy do těhlic   no jezdil 95000km a nic pomě nechtěl krom kotouču a desek a olej s filtry co 15000km jo a vzadu dvakrát kosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to původní co jsem vyndal jsem pak na podruhé "repaslé" dal zase zpět.( Repas je hned, ale ta montáž resp. demontáž vopruz....)

 

jinak končím. Jdu totiž na pivko....slovensky na kofolu :)

Zapomněl jsem říct vážně díky!

Upraveno uživatelem Mirastr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

amd-autodily.cz Taky to byl opruz

prvně jsem v googlu  zadal CP1 Bosch a skočil na obrázky(dost dobrej postup když něco hledáš ale nevíš jak se to jmenuje). V obrázcích jsem to našel v Polsku a pak podle Bosch kódů už to našlo i v českých obchodech, ale když nevíš kód jakoby to nikdo neprodával..krabky mám v garáži zítra je)ty kódy) sem dám i s fotkama čus.

Upraveno uživatelem Mirastr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem po kofole.... takže: viz foto

Zadáš-li bosch kódy tak se ti u nás v čechách objeví několik prodejců bez kódů jakoby to neprodávali. V polsku to najdeš i s čísly čerpadel pro která je to vhodné( u mně to končí číslem 010).

Jinak kluzná lož. Jsem tam (v Polsku) našel taky, ale v Čechách nějak ne to samý hřídel(osu, kliku), ale přišlo mi to jako nové a osu jsem vyleštil diamantovou pastou do zrcadla..

 

ještě zkusím najít tu polku(stránku) měli tam i keramickou kuličku do vstřiku co jsem honil po garáži cca za 4 zlotý............

http://www.dieselcars.pl/zestawy-naprawcze,34,23.html

víc se mi nějak nepovedlo, ale určitě je to slušný začátek najít co kdo potřebuje

element bosch CP1 f01m101349.jpg

ventiekl nad pístkem bosch F00R0P1249.jpg

P1200485.JPG

P1200488.JPG

Upraveno uživatelem Mirastr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro kompletaci někde jsem tu četl od inventáře clubu, že DRV nereguluje a že to je pouze snímač( s poznámkou neuč orla lítat...) Tady je důkaz, že je to vrabec po vylíhnutí ...všimni si název souboru  (nezobrazuje se takže :solenoidrailu)

solenoidrailu.gif

Upraveno uživatelem Mirastr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drv je solenoid ako pises on sa vlastne pretlaca s naftou na spiatocke v cerpadle  cez tu gulicku na obrazku cim viac tlaci na naftu v kanaliku tym viac tlaku udrzi v cerpadle (v celom vysokotlaku)

ovlada ho Rj motora PWM regulaciou( impulzy)  cim sirsie  impulzy tym viac DRV tlaci ,na diagnostike to vidis v percentach ako cyklycky pomer regulace tlaku cim viac percent tym viac tlaci na tu naftu

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

cca 3000 kč. Chtěl jsem to tu nějak rozepsat ale nějak neni na nic čas. Najel jsem něco přes 3000 km(no není to mnoho), ale vše OK. asi týden zpět jsem teprve dával alu držák filtrboxu(filtrbox jsem měl přidrátován abych mohl k DRV) Tak jsem juknul na DRV a mikrosítko úplně čisté!! Takže snad OK. Čus. Jo a toho Orla jsi našel? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...