didi921 Odesláno 24. listopad 2016 Odesláno 24. listopad 2016 Zdravím. Menil sem motor ( starý 40kw bez immo, nový 42kw s immo - takže komplet eletrika taky ) Po smontování a skoušení startovat ... blikají kontrolky na budíkach, cuká v zámku kufru a v krabičce ( která je namontovaná na nádržce na vodu ... vedou do ní kabely od alternátoru ) Neví nekdo co s tím muže byt ? ukostrení a podobný veci by meli byt v pohode Citovat
Hafity Odesláno 24. listopad 2016 Odesláno 24. listopad 2016 V krabičce, která je namontovaná na nádržce na vodu vedou kabely od alternátoru? To chce foto.... Citovat
Sniper17 Odesláno 24. listopad 2016 Odesláno 24. listopad 2016 (upraveno) nemyslí relé žhavení ?? Upraveno 24. listopad 2016 uživatelem Sniper17 Citovat
didi921 Odesláno 24. listopad 2016 Autor Odesláno 24. listopad 2016 Ano bylo to relé žhavení a celé to bylo spúsobeno zlou kostrou za baterkou ( trochu smyrkového papíru to spravilo ) ... ale nastali další potíže: 1. Nejde otáčkomer ( predtím šel ) 2. na budíkach neblikají smerovky ... ani jedna ( jsou to led budíky ) ... pred nastartovaním ( když pretrvával problém výš ) šli ... podotýkam relé je v poradku, smerovky i blikají jen se to neukazuje na palubce 3. centrál zamyká jen kufrové dvere ( v aute byla menená komplet kabeláž ... ale že by byli špatné kabely pochybuji ... kabeláž byla z funkčního pojízdneho auta ) PS: kostry už jsou ošetreny ( presmyrkovány ) ... poistky všechny OK, relátka taky ...... Teď babo raď Citovat
krtek 2 Odesláno 26. listopad 2016 Odesláno 26. listopad 2016 (upraveno) neviem ako to presne myslis s tym centralom lebo pises len stroho zamyka len kufor ,odomyka vsetko? alebo zase len kufor? odomykas zamykas dialkov alebo klucom vo dverach? podstatne informacie to su kolko konektorov je na zamku v prednych dverach a kolko pinove(kolko kablou) tam ide Upraveno 26. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
didi921 Odesláno 28. listopad 2016 Autor Odesláno 28. listopad 2016 Odemykal a zamykal jen kufr ( bylo to zlýma kabelama ve dverích ... 98 a 99 nemá evidentne rovnaké kabeli ... pinu tam je 9 ale sou jinak usporadane ... takže napr. pri stlačení tlačidla na spusteni el okna jen puká v repraku ) - problém vyrešen ... Smerovky začali záhadne taky fungovat .......................................................................... Pretrváva už jenom problém s nefunkčním otáčkomerem ... Pro tito nejnovejší budíky ( LED budíky - zapojeno jen 2 štekry - žlutý a černý ) nemúžu najít žádne schéma tudíž nevím ktery kabel je na otáčkomer atd. ... v knížce Jak na to jsou schémy jenom na starší budíky ( 4 štekry ) Citovat
krtek 2 Odesláno 28. listopad 2016 Odesláno 28. listopad 2016 (upraveno) v knizke citroen saxo jak na to je schema na budiky dva konektory cierny -18 pinovy zlty-26pinovy ale bohuzial len popis na ktory pin leze konkretny kabel(jeho cislo) odkial leze konkretny kabel uz zakreslene neni ani jeden kabel 426 hnedy (signal na otackomer) ma bYt na ciernom konektore budikov pin 6 Upraveno 28. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 Ja sem porat hledel jen na schému 3 ( žhavení vznetového motoru ) tam jsou kabely celkove ... protože když jsem koukal na jiné schémy tak pochopitelne všechny kabely šli na řj ( kterou dizl nemá ) ... jeste tak vedet jaké napetí má byt v jakém drátu a vedel víc ... Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 no napajanie budiku vyriesene bude lebo rychlomer funguje takze len dotiahnut signal od sensora TDC a to na cierny konektor budikov \ kabel 426 na pin 6 a pravdepodobne kabel 427 na pin 7 cierneho konektora bud to pojde alebo nie Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 Oni ti budíky byli funkční ( otáčkomer taky ) ... rychlost ukazuje, kontrolky blikají ... jen otáčkomer nejde ... nemúžu na tom pinu namerit ani žádny napetí takže sem z toho osel ... múžu to skusit natáhnout kabely ( ale nevím jestli na obi dva + nebo jak ) ... skusit to múžu Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 ale když koukneš na schému 3 tak vidíš že kabely 426 a 427 jdou na tachometr ... na otáčkomer jde kabel 465 ( schéma 3 žhavení ) nebo mi neco uniká ? Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 vidim tam je preklep ,ber to opacne preto lebo snimac rychlosti musi byt napojeny na rychlomer a tdc senzor na otackomer Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 v anglictine je tachometer otackomer cize tak v preklade sa sa stala chyba Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 (upraveno) ked neveris tak si vygugli tachometer a uvidis co za obrazky ti vyhodi bude to otackomer to len u nas sa ludovo rychlomeru vravi tachometer a preto asi prekladatel spravil chybu zamenil otackomer s rychlomerom a potom si vygugli speedometer a uvidis rychlomer co my nespravne ludovo nazyvame tachometer Upraveno 29. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
didi921 Odesláno 29. listopad 2016 Autor Odesláno 29. listopad 2016 Takže podle schémy - snímač rýchlosti vozidla ( 28 ) který je na setrváku je potom na tacho ... a snímač horní úvrate ( 24 ) který je na prevodovce je na otáčkomer ? Na základe toho jak jsi mi to vysvetlill by to tak melo být ??? Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 knizky jak na to su kopirovacky z haynes manualov co su anglicke knizky Citovat
krtek 2 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 (upraveno) snimac rychlosti je na prevodovke nie? aspon ja ho tam mam a ide na rychlomer uz podla nazvu je jasne ze ide o rychlost takze rychlomer snimac hornej uvrate bude niekde na remenici alebo zotrvaku a ide na otackomer Upraveno 29. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.