olgojc Odesláno 23. listopad 2016 Odesláno 23. listopad 2016 http://www.auto-re.cz/peugeot-407-2-0i-16v-tempomat-digi-klima-37-205-km#1 Citovat
olgojc Odesláno 23. listopad 2016 Autor Odesláno 23. listopad 2016 Není, jen pravidelně koukám na stránky toho bazaru a tohle mě zaujalo. Vypadá moc pěkně. Citovat
vendelinek Odesláno 24. listopad 2016 Odesláno 24. listopad 2016 (upraveno) S tim jezdil asi nějakej strejka jednou do měsíce když svítilo sluníčko z garáže vyvětrat a zase zpátky Ale je fakt pěkná Odesláno z Samsung J 5 Upraveno 24. listopad 2016 uživatelem vendelinek Citovat
Péťa Odesláno 24. listopad 2016 Odesláno 24. listopad 2016 Je tam VIN, to by mohl John proklepnout Citovat
Ajdamek Odesláno 25. listopad 2016 Odesláno 25. listopad 2016 V 24. listopadu 2016 at 18:16, MotoMoto napsal: Za 10 let 37 tkm najeto? Muj bracha je podobnej jezdec, najede za rok prd a koupil si na to novy auto. Si z nej delam prdel, ze to je nezachovalejsi ojetej focus v republice Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. listopad 2016 Odesláno 26. listopad 2016 Kdyby to aspoň bylo v Premium nebo Platinum vybave, tak je to necim zajímavý .. Nemá to půlku výbavy, takhle je to "zajímavý" akorát tím údajným malým nájezdem (a relativně blbuvzdornou atmosférou dvoulitr) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.