Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Dobrý den,

uvažujeme o koupi starší P508 SW 2.0 HDI s navigací (před faceliftem:  2012-14) a co se týká podsvícení displeje jak na přístrojové desce tak u klimatizace, tak se mi líbí více bílé podsvícení stejně jako jsou najeté kilometry. Je toto bílé podsvícení u vozů mladší generace (2013,2014) nebo se dá nastavit? Případně, od kterého měsíce je toto bílé podsvícení místo oranžového?

P508 před faceliftem asi Mirrorlink nemá nebo se pletu ?

Odesláno

Podsvietenie displeja medzi budíkmi záleží od výbavy. Pri nižších tam je oranžový displej s nižším čb rozlíšením, pri vyšších výbavách je aj v staršich ročníkoch tento displej bielo podsvietený a má vyššie rozlíšenie. Tiež počítadlo km je bielo podsvietené. Displej klímy a ostatné je oranžové.

Odesláno

Mirrorlink staré modely nemají. Displej mezi budíky je buď obyč monochrom s oranžovým podsvícením a nebo barevný (ten mají většinou vyšší výbavy s navigací). S bíle podsvíceným displejem mezi budíky jsem se nesetkal :myslimPodsvícení ovládacích prvků palubní desky je do modelů 7/2012 oranžové, pak už bílé. Centrální displeje jsou 3 typy. Buď stará klasika monochrom s oranžovým podsvícením, nebo u novějších verzí monochrom s bílím podsvícením. Naslédně pak velký barevný navigační :myslim 

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...