Messik Odesláno 15. říjen 2016 Odesláno 15. říjen 2016 (upraveno) Ahoj, měl bych možnost koupit pěknou a z vnějšku parádní 406 coupe benzín 2.2 celkem za hubičku. Dle majitele je plně pojízdná, nedávno dělaná spojka i rozvody. Bohužel je bez platné STK kvůli emisím a chtělo by to prý udělat těsnění řízení a vůle v podvozku. Mohl by někdo zkušený odhadnout pesimistickou variantu za kolik bych v tom mohl být v servise? Jen hrubý odhad. Zda se zkusit projet kolem baráku (bez STK bych celkem nerad) nebo radši rovnou odmítnout. Vnějšek je fakt pěkný bez koroze a mnohem lepší než v nabídce na inzertních portálech. Děkuji za odpověď. Upraveno 15. říjen 2016 uživatelem Messik gramatika Citovat
oddie Odesláno 16. říjen 2016 Odesláno 16. říjen 2016 V jakém ohledu myslíš "vyplatí"? Pokud se to prodává výrazně levněji, tak to zřejmě bude potřebovat taky výraznější investici. Citovat
ozzy56 Odesláno 16. říjen 2016 Odesláno 16. říjen 2016 nejde udělat ani hrubý odhad ceny opravy, když není známo, co se bude dělat, že..., domluv si na STK prohlídku a budeš mít seznam, co by se muselo opravit, aby to prošlo, další neznámou je servis, kde by se opravovalo--jinak účtuje maník v garáži a jinak autorizák..., cena dílů dnes už není zas tak brutální jako kdysi důležitou otázkou taky je, JAK MOC se ti to líbí a KOLIK jsi ochoten investovat, abys měl parádní 406 coupé , EKONOMICKY to bývá předem prohraná bitva, ale zase budeš mít auto, CO JSI CHTĚL Citovat
Messik Odesláno 16. říjen 2016 Autor Odesláno 16. říjen 2016 Ano,to máš pravdu a s tím počítám. Podobná auta se prodávají 50k a výš plus náplně, rozvody atp. a riziko nějaké větší investice je zde také. Tato je za 20k a klidně tam 30 - 40k dám pokud to bude v pořádku. Jen nevím abych si nenabehl a nezjistil, že je to neopravitelne nebo šíleně drahé. Diky Citovat
Messik Odesláno 16. říjen 2016 Autor Odesláno 16. říjen 2016 Ahoj Ozzy, Díky za odpověď. Asi máš pravdu. Zkusím se domluvit a vzít to odtahovkou na STK, pro ten klid se to vyplatí. A pak se poptám po cenové rozvaze v servisech. Citovat
ozzy56 Odesláno 16. říjen 2016 Odesláno 16. říjen 2016 (upraveno) napiš pak, jak to dopadlo Upraveno 16. říjen 2016 uživatelem ozzy56 Citovat
Messik Odesláno 16. říjen 2016 Autor Odesláno 16. říjen 2016 Super, tak jo. Pak dám vědět jak to dopadlo. Citovat
P607Olda Odesláno 17. říjen 2016 Odesláno 17. říjen 2016 (upraveno) No zvaž to. Do opravy dáš asi 30, ale otázka je jinak. Zda opravdu chceš utrácet peníze takto, tzn. platit pojistné, opravy. Když autem nebudeš denně jezdit, tak zatuhnou věci a rovněž budou vyžadovat opravy. Garáž, atd. Je to dost nepraktické auto, dvoje dveře, kufr neuveze velké věci. Počítej tak 20 t. ročně, i když budeš jezdit minimálně. Příp. napiš členovi kupák, jak to vidí, on má takto 406 kupé. Já bych pro peníze viděl jiné uplatnění, jako něco pro děti, něco do bydlení, dovolenou atd. Takto budou peníze mizet jen za ten pocit, že máš doma kupé. Upraveno 17. říjen 2016 uživatelem P607Olda Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.