tomikzlesa Odesláno 1. červenec 2016 Odesláno 1. červenec 2016 Ahoj, když i lehce sešlápnu spojku začne se ozývat takový zvuk připomínající drhnutí, když sešlápnu uplně začne být zvuk "kloktavý" nějaké tipy, zkušenosti ? benzín 2004 2.0 děkuji Citovat
ozzy56 Odesláno 1. červenec 2016 Odesláno 1. červenec 2016 nedá se s tím dělat nic, musíš počkat, až se to projeví, nejezdil bych s tím někam k moři atd., pokud má spojka už dost najeto, připrav se na její výměnu Citovat
tomikzlesa Odesláno 1. červenec 2016 Autor Odesláno 1. červenec 2016 178000km, no dnes mi mechanikem bylo řečeno to co píše ozzy, že normálně jezdit a pak se udvidí a rozebrat, takže asi tak jen mě upozornil aby tam nebyl nějaký dvoj spínač či motůrek, že je drahý, ale podle tipu vozu by neměl. Citovat
ozzy56 Odesláno 1. červenec 2016 Odesláno 1. červenec 2016 to už se ti tlačí ložisko do přítlačáku , bude následovat výměna spojky Citovat
tomikzlesa Odesláno 4. červenec 2016 Autor Odesláno 4. červenec 2016 děkuji všem za potvrzení :-( máte nějaký odhad jak dlouho se s tím ješte bude dát jezdit a kdy poznám že už to nepujde ? :-) nerad bych někde zustál viset Citovat
ozzy56 Odesláno 4. červenec 2016 Odesláno 4. červenec 2016 bohužel se to nedá odhadnout, prostě jednou z ničeho nic nezařadíš kvalt a zůstaneš viset... nebo dáš spojku vyměnit hned a budeš mít na dlouho klid Citovat
Míla72 Odesláno 4. červenec 2016 Odesláno 4. červenec 2016 Ano, jsem pro nechat udělat hned. Nesnáším když sedím na časovaný bombě a čekám kdy vlastně prdne. Ví někdo z kolegů co už spojku měnili, za jak dlouho se to dá udělat? Citovat
tomikzlesa Odesláno 4. červenec 2016 Autor Odesláno 4. červenec 2016 určitě to nechám udělat co nejdřív :-( dnes už se přidal celkem hlasitý pískavo-drhnoucí zvuk při sešlápnutí, lehce podobnej tomu když píská řemen. navíc mě přijde že citím horkou gumu, je to možné ? Citovat
ozzy56 Odesláno 4. červenec 2016 Odesláno 4. červenec 2016 samotná spojka se dá udělat za 8 hodin (obvyklý servisní čas), když se tam najde něco navíc, je to o něco déle... Citovat
tomikzlesa Odesláno 4. červenec 2016 Autor Odesláno 4. červenec 2016 tak domu z práce už jsem se vezl odtahovkou :-( příští týden nechám prozkoumat v opravně. Citovat
Veverka Odesláno 4. červenec 2016 Odesláno 4. červenec 2016 Nj, lepší než se vykecávat, je něco udělat Tak ať to dopadne co nejlíp a nejlevněji. Dej pak vědět Citovat
tomikzlesa Odesláno 14. červenec 2016 Autor Odesláno 14. červenec 2016 auto doma, spojková sada včetně vodícího pouzdra a 10h práce. novou spojku ani necejtím že mačkám a všiml jsem si že musela odcházet delší dobu, jelikož zmizelo špatné řazení jednotky a zpátečky což blbou celkem dlouho Citovat
Míla72 Odesláno 15. červenec 2016 Odesláno 15. červenec 2016 Na kolik tě to komplet vyšlo? Tedy pokud můžeš rozepsat i mátroš a práci ... Citovat
tomikzlesa Odesláno 16. červenec 2016 Autor Odesláno 16. červenec 2016 spojka 5.700,- pouzdro ložiska 1.200,- práce 10h 3.500,- hlavně nepiš že to je moc :-) sem rád že mě to vzal ihned a rychle opravil Citovat
Míla72 Odesláno 16. červenec 2016 Odesláno 16. červenec 2016 Vůbec nic si nemyslím, ani nehodlám posuzovat. Jen se ptám, co mne v blízké budoucnosti může čekat. Díky. Citovat
307rg Odesláno 17. červenec 2016 Odesláno 17. červenec 2016 No ale pýtať sa na ceny spojky keď máš pod kapotou úplne iný motor to nemá veľmi logiku... Citovat
tomikzlesa Odesláno 17. červenec 2016 Autor Odesláno 17. červenec 2016 jen zajímavý postřeh který jsem nevěděl, v rámci povinného ručení máte jendou týdně nárok na odtah do 50km zdarma :-) Citovat
ozzy56 Odesláno 17. červenec 2016 Odesláno 17. červenec 2016 opravdu jednou týdně? není to překlep?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.