Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FAP filter - hodnoty pre spravny beh


jmartini

Recommended Posts

Auto je 307SW motor 1,6HDI 80KW, tankujem vždy min 40l nafty, aditívum som pozeral počítadlo čo.1 17g a počítadlo čo.2 4g vstreknuteho aditíva do FAP. Regeneruje každých 240km a po regenacii naplnenosť FAP 0%. Jazdia sa trasy cca 15km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

P307 1.6 80 kW r.v. 2007 najeto 217 t. po natakovani stejna hlaska risk.....blocked, log z dia podobny jako v prispevku vyse. Pytlik s aditivy poloplny (vizualne kontrolovano).Dnes mi dosel novy fap. Az vymenim, pokusim se zresetovat v delphi. Kdyby delphi sklamala, mam dohodnuteho clena z fora na pp2000. Dam vedet jak to dopadlo. 

 

Edit: fap dorazil, ale mel povrchove poskozeni vlozky. Prodejce slibil vraceni penez. Az bude neco aktualniho, napisu.

IMG_20180327_144245.jpg

Upraveno uživatelem chipyes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne nic, jen by ti to tam chrastilo. Spise jestli je to ne-kvalitou, kdyby se tak rozsypal i ten zbytek, tak by to vlastne vubec nefungovalo. Nebo je to poskozeno pri preprave?

Jen by mne zajimalo, co to mas za znacku - kdo je vyrobcem toho filtru? Ja kdysi koupil JMJ a byl jsem rad, ze jsem jej vyreklamoval. Podruhe uz bych mimo originalu asi uz koupil jen Walker. Sice je drazsi, ale snad tato firma nedela takovou kvalitu, jake byl ten od JMJ co jsem koupil ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 3. 2018 at 19:42, HonzaC2 napsal:

Podle mne obchod uvadet nemusis. Pokud se chovaji korektne, tak je skoda je nekde zverejnovat - ani to nemusela byt jejich chyba. 

Ano, tak nějak jsem to myslel, jak píšeš ty.

 

Edit: Prodejce se zachoval velice korektně a peníze vrátil, za což jsem mu poděkoval. Byl to  filtr drohovýrobní  firmy NOVAK.

Upraveno uživatelem chipyes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...