milazar Odesláno 21. květen 2016 Odesláno 21. květen 2016 tak...ještě jeden problém neproblém co řeším....teplota.... potýkal jsem se s problémem že ručička teploty chladící kapaliny kolísala mezi 0-90....výměna čidla teploty to vyřešila a ručička se ustálila a už nelítá :-) nic méně teplota nikdy nedosáhne na 90st vždy je ručička mezi 80-90 pouze při delším volnoběhu je na 90st...teda byl jsem tak zvyklí z minulých aut že vždy byla teplota 90st...může to být termostat? nebo je to v pořádku a nemám se v tom šťourat:-) ? Citovat
OK406 Odesláno 21. květen 2016 Odesláno 21. květen 2016 Provozní teplota je 83 st. Celsia. Ručička teploty vody ukazuje správně 83 st. Celsia ( mezi 80-90 st.C.). Teplota se zvedne, pokud stojí vozidlo na místě nebo je v zátěži. Citovat
milazar Odesláno 21. květen 2016 Autor Odesláno 21. květen 2016 Tak tím je to vyřešeno a díky :-) Citovat
MilanF1 Odesláno 21. květen 2016 Odesláno 21. květen 2016 Záleží na termostatu, ale většina z nich v prvních HDičkách otevírá při 83°C a zavírá při 79°C. Tudíž tvá teplota je naprosto normální. Citovat
vendelinek Odesláno 21. květen 2016 Odesláno 21. květen 2016 je to tak,jak tady píší klucí,mě teplota taky ještě nevylezla výš než na 85°C Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.