Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: aka

jeje, mam se na to nejak zvlast pripravovat?:D:D

Připrav se na 116 kW který tě odzadu nakopnou tak, že bude zadek před předkem (myšleno u auta, jak budou tvé partie bůh ví...) :D

Odesláno
Původně zaslal: Oliver Riedel

Původně zaslal: aka

tak to ja jdu trenovat ty svoje partie :D:D:D:D

To by mě zajímalo jak:D:D:D

Nechá se někde omlátit, jak jinak by je trénovala...

  • O 4 měsíce později...
Odesláno
Původně zaslal: estire

Mojim snom je Peugeot 505 V6...

To je proste nadhera a ak budete mat nejake podrobnejsie info, budem rad...

Este radsej budem ak bude vediet niekto o nejakom na predaj, moze byt aj havarovany.

Asi v době říjen 2005 jsem dost vídal inzerát na 505 V6, jestli chceš, napiš kam chceš na něj poslat kontakt. Peugeot 505V6, 2.8v6 (140k), r. v. 87, naj. 159000. Vládní verze. Plná výbava - ABS, tempomat, El. zrcátka, vzhřívaná zrc, komplet okna + šíbr v el.. Spotřeba 10.0 l/100.

Viz foto:

post-0-14109595708636_thumb.jpg

  • O 1 měsíc později...
Odesláno
Původně zaslal: peco

Ten Peugeot je uz predany, skoda...:(

Stejně bys ho měl problém dostat na Slovensku na SK doklady...

Odesláno
Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: peco

Ten Peugeot je uz predany, skoda...:(

Stejně bys ho měl problém dostat na Slovensku na SK doklady...

Slovenske papiere neni problem, v Cechach musite pri odhlasovanie tiez odovzdat aj vozidlo na separaciu?

  • O 2 týdny později...
Odesláno
Původně zaslal: peco

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: peco

Ten Peugeot je uz predany, skoda...:(

Stejně bys ho měl problém dostat na Slovensku na SK doklady...

Slovenske papiere neni problem, v Cechach musite pri odhlasovanie tiez odovzdat aj vozidlo na separaciu?

Ptal jsem se na odhlášení - normálně můžeme auto odhlásit na Slovensko ale musí se zjistit, zda pak půjde na SK přihlásit (asi dle stáří). Ale musí u toho být budoucí majitel nebo mít jeho plnou moc.

  • O 1 měsíc později...
Odesláno
Původně zaslal: peco

Tak takuto by som urcite hned bral....:D

KDE TO JE, CO TO JE, JAKTO ŽE TO JE ???

Coupé 505 se vyrobili jen dva kusy a to ještě amer.verze, tak co je sakra tohle?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...