Rozmyslal som nad tym a uz aj ja som dosiel na to, ze sa to neoplati....
A to chalan pytal za auto 5000+5000sk za papiere, no ked sme to boli pozerat tak zacal spustat, tak uvidime. O ten kontakt mam urcite mam zaujem, nakolko ma u nas v Trnave dost ludi 505-ky...
K autu: automat to urcite neni, papiere musim zistit, pamatam si ze to malo 51kW co sa mi zdalo malo. Marcel, ty si uz mal dole motor? Nevies ci bol rozdiel v motoroch zo sedana a z break-u?
posilovac to ma, len je zmontovany a aj chladic, len ten interier, ved zavesim foto... Nechal to 1/2 roka odomknute a potom nadaval na deti, ze mu to chodia rozbijat... Takym ludom tacky do ruky a nech sa vozia na nich!!!