martincihak Odesláno 4. únor 2016 Odesláno 4. únor 2016 Ahoj, nezkousel náhodou někdo odhlucnit auto? Když jedu na dálnici, 3-4tis otáček, tak je v autě docela rachot. Šlo by nějak tyto neduhy odstranit nebo se mám na to vykaslat a neřešit to? Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk Citovat
MilanF1 Odesláno 4. únor 2016 Odesláno 4. únor 2016 Já bych to neřešil, ono to udělá jen pár decibelů. Hluk jde odkud, od motoru? Pak bych zvážil deku na kapotu, pokud není, možná by pomohl i dekl pod motorem. Ale hlavním problémem bude stěna mezi kabinou a motorem. Tu nevím, jak efektivně odhlučnit, prostor u nohou lze taky odhlučnit, ale pořád ti to neřeší prostor palubky. Jo a taky odhlučnit kola, mezi káru a podběhy dát tlumící materiál ... Podle mě ale celkově moc práce pro málo užitku. Snad jen ta deka na kapotu, jinak zatnout zuby a jet. Citovat
martincihak Odesláno 4. únor 2016 Autor Odesláno 4. únor 2016 Jj, budu zatinat a veselé drandit díky za reakci Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk Citovat
Prašan Odesláno 7. září 2020 Odesláno 7. září 2020 Dobrý den přeji, Také bych se zeptal. Koupil jsem jetou 308 1.2 pt combi rok vyroby 2015 a dost me prekvapil aerodynamicky hluk pri rychlostech od 100 km/hod. Motor je odhlučněn poměrně dobře. Dá se tady něco dělat? Díky moc Honza Citovat
MJSytic Odesláno 7. září 2020 Odesláno 7. září 2020 Jezdit do 100km/h a při vyšších rychlostech přidat volume na rádiu Záleží na tom, odkud ten hluk jde. Někdy lidem visí pod autem plastový dekl, někdy mají odchlípnutý kryt zrcátka atd Jinak si nevybavuju, že bych si u 308 někdy nějakého nadměrného hluku (kromě dunění od nízkoprofilových pneu) všiml Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.