fyjam5008 Odesláno 31. prosinec 2015 Odesláno 31. prosinec 2015 Zdravim, vedel by mi niekto povedat kolko mot. oleja ide do motora 1,6 HDi 84kW? Dakujem za odpoved Citovat
ozzy56 Odesláno 31. prosinec 2015 Odesláno 31. prosinec 2015 (upraveno) kup na e-shopu 5 litrový kanystr, do motoru počítej cca 4 litry (dolívej samozřejmě podle měrky oleje) a zbytek na případné dolívání... Upraveno 31. prosinec 2015 uživatelem ozzy56 Citovat
fyjam5008 Odesláno 31. prosinec 2015 Autor Odesláno 31. prosinec 2015 Dakujem za skoru odpoved, len neviem preco ani po 4,5 lit som neni na max preto ma zaujimalo kolko pise vyrobca to mnozstvo oleja Citovat
ozzy56 Odesláno 31. prosinec 2015 Odesláno 31. prosinec 2015 tak to děláš něco špatně, mám stejný motor v citroenu a i s výměnou filtru se tam vleze po max. na měrce něco kolem 4 litrů jak píšu Citovat
krtek 2 Odesláno 31. prosinec 2015 Odesláno 31. prosinec 2015 mozno nemas auto na rovine ked dolievas alebo nepockas par minut pokym olej nestecie spet do vane Citovat
ozzy56 Odesláno 31. prosinec 2015 Odesláno 31. prosinec 2015 vypustím, vyměním filtr, zašroubuju vanu, naleju 3.5 litru, nastartuju na minutu, počkám 10 minut až olej steče a změřím na měrce, pak doliju po cca MAX. na měrce Citovat
krtek 2 Odesláno 31. prosinec 2015 Odesláno 31. prosinec 2015 to bolo urcene pre fijama ale aspon si dal navod Citovat
ozzy56 Odesláno 31. prosinec 2015 Odesláno 31. prosinec 2015 (upraveno) tak ofiko obsah je 3.75 litru oleje bez filtru, s výměnou filtru 4.2 litru a tento olej tam příjde http://www.oleje-pema.cz/motorovy-olej-total-quartz-ineo-ecs-5w-30-5l_33617.html Upraveno 31. prosinec 2015 uživatelem ozzy56 Citovat
fyjam5008 Odesláno 31. prosinec 2015 Autor Odesláno 31. prosinec 2015 auto je na rovine stoji v garazi, olej som nechal stiec..... tiez som stoho magor, mam to auto mesiac kupovane ako jazdenka, uz ma len napada take veci ako ci tam neni nahodou ina mierka z ineho motora alebo ho niaky skriatok tam pije... ale inak dakujem za odpovede Citovat
krtek 2 Odesláno 31. prosinec 2015 Odesláno 31. prosinec 2015 (upraveno) a co ti ukazuje displej ?(hladina oleja) mas tu funkciu nie? tie stvorceky v riadku Upraveno 31. prosinec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
fyjam5008 Odesláno 31. prosinec 2015 Autor Odesláno 31. prosinec 2015 ziadne stvorceky tam nemam, napise len OIL OK Citovat
Laďa Odesláno 31. prosinec 2015 Odesláno 31. prosinec 2015 Dakujem za skoru odpoved, len neviem preco ani po 4,5 lit som neni na max preto ma zaujimalo kolko pise vyrobca to mnozstvo oleja Musíš zašroubovat zpět vypouštěcí šroub. Citovat
fyjam5008 Odesláno 31. prosinec 2015 Autor Odesláno 31. prosinec 2015 Sakra a ja ze co mi to zblnkoce pod nohami Citovat
fyjam5008 Odesláno 31. prosinec 2015 Autor Odesláno 31. prosinec 2015 uz to nebudem riesit som trochu pod max to nevadi a teraz idem zapijat ten stary o oslavit ten novy rok, prajem vsetkym vsetko dobre a esta raz dik za ochotu Citovat
ozzy56 Odesláno 1. leden 2016 Odesláno 1. leden 2016 auto je na rovine stoji v garazi, olej som nechal stiec..... tiez som stoho magor, mam to auto mesiac kupovane ako jazdenka, uz ma len napada take veci ako ci tam neni nahodou ina mierka z ineho motora alebo ho niaky skriatok tam pije... ale inak dakujem za odpovede délka měrky oleje v motoru je podle Serboxu 480/522 mm Radomír Štefka ohodnotil 1 Citovat
martinecondrej Odesláno 2. leden 2016 Odesláno 2. leden 2016 u motorů 1,6 hdi je poměrně malá náplň a víc kvůli tomu trpí turbo a prý je poměrná častá věc, že se kromě vyndavání nějakého sítka i vymáčkne olejová vana, aby se lépe vypouštěla a vešlo se tam více oleje. Tak třeba jestli to někdo u toho už neudělal Radomír Štefka ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 3. leden 2016 Odesláno 3. leden 2016 s tím sítkem v průchozím šroubu mazání turba--měly ho jen starší verze 1.6 HDi, novější jsou bez něj, důležitější je měnit olej po cca max. 15 tisíci kilometrech proč ten nesmyslný prolis na vaně se mi nepodařilo zjistit--psal jsem i na zastoupení Peugeot cz. a odpověď zatím žádná...,nová vana stojí do 1000 kč, uvažuju že si ten prolis převařím..., zatím jsem ve stadiu kecání o tom Radomír Štefka ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.