Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

Rozdělení ubytování

 

1) v apartmánech s vlastním sociálním zařízením s možností přistýlky

http://www.orlickachata.cz/galerie/ubytovani-apartmany

 

pokoj se 4 lůžky (2 místnosti) - Přema, Paragan, Marino, Elton

pokoj se 4 lůžky (2 místnosti) - Weri 605, Nanjua, ChouLu ?, Schreek

pokoj se 4 lůžky (2 místnosti) - Radek Hurvajz, KoudaK, Martina

pokoj se 2 lůžky - Verýsek, MJSytic so - ne

 

2) ve střední třídě s možností přistýlky

http://www.orlickachata.cz/galerie/ubytovani-stredni-trida

 

pokoj se 6 lůžky (3 místnosti) - HaNdA pá - so, Vřískot

pokoj s 5 lůžky (2 místnosti) - peavey, Kobra, Hotmen, Márius, Lubas

 

3) v turistické třídě bez možnosti přistýlky

http://www.orlickachata.cz/galerie/ubytovani-turisticka-trida

pokoj se 2 lůžky - radim.1008 a Zůza

pokoj se 2 lůžky - Pepito a Kuba

pokoj se 2 lůžky - regius a manželka Marie

pokoj se 2 lůžky - StibTo a Mrkvička

pokoj se 2 lůžky - Medvěd a Pavlík

pokoj se 2 lůžky - Goldinka a Hamplik so- ne

pokoj se 3 lůžky - Speedy306, Sněhurka

pokoj se 3 lůžky - Pe.Tr

 

Celkem 43 lůžek + možnost spaní formou přistýlky (vlastní karimatka a spacák po domluvě s osazenstvem pokoje – tato možnost je pouze po naplnění všech lůžek).

 

Přihlášeno: 35 účastníků srazu

                     1 na čumendu

Upraveno uživatelem radim.1008
Odesláno

Prosil bych ten 2posteláč s vlastním soc.zařízením. Děkuji.

 

První byl ChouLu už v jednu v noci a o deset minut před tebou přišla přihláška od Weri 605.

 

Máš vyplněnou přihlášku? :P

 

Nemá :P:D

Odesláno

Prosím zatím bez přihlášky , ono to bude horší všechny dokopat aby si přihlášku odeslali...

 

apartmán se 4 lůžky ......  Přema,Marino,Paragan,Elton.  díky

Odesláno

To je bitka o 2 postele a socku.. :D

Já teda beru taky jeden se 4postelí.. Budem 2.. Takže druhá půlka je zatím volná... :)

(pro svobodný mladý svalnatý a bohatý kluky... :D)

Odesláno

To je bitka o 2 postele a socku.. :D

Já teda beru taky jeden se 4postelí.. Budem 2.. Takže druhá půlka je zatím volná... :)

(pro svobodný mladý svalnatý a bohatý kluky... :D)

 

Jakápak bitka? Prostě jsem lepší a byl jsem rychlejší :aut:D 

Odesláno

Prosím zatím bez přihlášky , ono to bude horší všechny dokopat aby si přihlášku odeslali...

apartmán se 4 lůžky ...... Přema,Marino,Paragan,Elton. díky

Nebo je přihlas pod sebe na jednu přihlášku. Jedna přihláška je až pro pět osob. ;)

Odesláno

Ok Weri, až se dostanu k Pc odešlu ti potvrzovací email. ;)

Díky.. :) hlavně ať je tam záchůdek..  :papa

 

Jakápak bitka? Prostě jsem lepší a byl jsem rychlejší :aut:D

s ID 2 si nepříjdu úplně pomalá... :D 

Odesláno

To je bitka o 2 postele a socku.. :D

Já teda beru taky jeden se 4postelí.. Budem 2.. Takže druhá půlka je zatím volná... :)

(pro svobodný mladý svalnatý a bohatý kluky... :D)

 

Když si vzpomenu na "mrdoples", tak se snad i přihlásím :D :D

Odesláno

Weri, nemůžeš soutěžit s někým, kdo vystavuje přihlašovadlo :D:P

klidně Péťo.. :)  sem větší než ChouLu...  :roker zabalim mu čemadan a bude dadat na chodbě...  :papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...