radim.1008 Odesláno 26. prosinec 2015 Odesláno 26. prosinec 2015 (upraveno) Rozdělení ubytování 1) v apartmánech s vlastním sociálním zařízením s možností přistýlky http://www.orlickachata.cz/galerie/ubytovani-apartmany pokoj se 4 lůžky (2 místnosti) - Přema, Paragan, Marino, Elton pokoj se 4 lůžky (2 místnosti) - Weri 605, Nanjua, ChouLu ?, Schreek pokoj se 4 lůžky (2 místnosti) - Radek Hurvajz, KoudaK, Martina pokoj se 2 lůžky - Verýsek, MJSytic so - ne 2) ve střední třídě s možností přistýlky http://www.orlickachata.cz/galerie/ubytovani-stredni-trida pokoj se 6 lůžky (3 místnosti) - HaNdA pá - so, Vřískot pokoj s 5 lůžky (2 místnosti) - peavey, Kobra, Hotmen, Márius, Lubas 3) v turistické třídě bez možnosti přistýlky http://www.orlickachata.cz/galerie/ubytovani-turisticka-trida pokoj se 2 lůžky - radim.1008 a Zůza pokoj se 2 lůžky - Pepito a Kuba pokoj se 2 lůžky - regius a manželka Marie pokoj se 2 lůžky - StibTo a Mrkvička pokoj se 2 lůžky - Medvěd a Pavlík pokoj se 2 lůžky - Goldinka a Hamplik so- ne pokoj se 3 lůžky - Speedy306, Sněhurka pokoj se 3 lůžky - Pe.Tr Celkem 43 lůžek + možnost spaní formou přistýlky (vlastní karimatka a spacák po domluvě s osazenstvem pokoje – tato možnost je pouze po naplnění všech lůžek). Přihlášeno: 35 účastníků srazu 1 na čumendu Upraveno 19. únor 2016 uživatelem radim.1008 Citovat
KoudaK Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 Prosil bych ten 2posteláč s vlastním soc.zařízením. Děkuji. Citovat
radim.1008 Odesláno 27. prosinec 2015 Autor Odesláno 27. prosinec 2015 Prosil bych ten 2posteláč s vlastním soc.zařízením. Děkuji. První byl ChouLu už v jednu v noci a o deset minut před tebou přišla přihláška od Weri 605. Máš vyplněnou přihlášku? Nemá Citovat
radim.1008 Odesláno 27. prosinec 2015 Autor Odesláno 27. prosinec 2015 Jste tam a email odeslán. Citovat
Přema Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 Prosím zatím bez přihlášky , ono to bude horší všechny dokopat aby si přihlášku odeslali... apartmán se 4 lůžky ...... Přema,Marino,Paragan,Elton. díky Citovat
Weri 605 Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 To je bitka o 2 postele a socku.. Já teda beru taky jeden se 4postelí.. Budem 2.. Takže druhá půlka je zatím volná... (pro svobodný mladý svalnatý a bohatý kluky... ) Citovat
radim.1008 Odesláno 27. prosinec 2015 Autor Odesláno 27. prosinec 2015 Ok Weri, až se dostanu k Pc odešlu ti potvrzovací email. Citovat
ChouLu Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 To je bitka o 2 postele a socku.. Já teda beru taky jeden se 4postelí.. Budem 2.. Takže druhá půlka je zatím volná... (pro svobodný mladý svalnatý a bohatý kluky... ) Jakápak bitka? Prostě jsem lepší a byl jsem rychlejší Citovat
radim.1008 Odesláno 27. prosinec 2015 Autor Odesláno 27. prosinec 2015 Prosím zatím bez přihlášky , ono to bude horší všechny dokopat aby si přihlášku odeslali... apartmán se 4 lůžky ...... Přema,Marino,Paragan,Elton. díky Nebo je přihlas pod sebe na jednu přihlášku. Jedna přihláška je až pro pět osob. Citovat
Weri 605 Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 Ok Weri, až se dostanu k Pc odešlu ti potvrzovací email. Díky.. hlavně ať je tam záchůdek.. Jakápak bitka? Prostě jsem lepší a byl jsem rychlejší s ID 2 si nepříjdu úplně pomalá... Citovat
ChouLu Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 Dost na to aby si nespala v tom krásnem dvoulůžkovém pokoji Citovat
Přema Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 Tak přihláška za všechny LOPATY odeslána..... Citovat
Péťa Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 Weri, nemůžeš soutěžit s někým, kdo vystavuje přihlašovadlo Citovat
Péťa Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 To je bitka o 2 postele a socku.. Já teda beru taky jeden se 4postelí.. Budem 2.. Takže druhá půlka je zatím volná... (pro svobodný mladý svalnatý a bohatý kluky... ) Když si vzpomenu na "mrdoples", tak se snad i přihlásím :D Citovat
Weri 605 Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 Weri, nemůžeš soutěžit s někým, kdo vystavuje přihlašovadlo klidně Péťo.. sem větší než ChouLu... zabalim mu čemadan a bude dadat na chodbě... Citovat
Weri 605 Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 Když si vzpomenu na "mrdoples", tak se snad i přihlásím :D rači nou koment... eště by se někdo chtěl přidat... Citovat
ChouLu Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 klidně Péťo.. sem větší než ChouLu... zabalim mu čemadan a bude dadat na chodbě... No počkej.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.