Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Nazdar chlapi.Hladal som na fóre,ale som nikde nenasiel demontáz sania co je napojené na hlavu valcov.(je to ten cierny plast vid.foto)

Má niekto návod co vsetko musím odpojit?Mám to asi prasknuté.

post-41044-0-48524200-1450724107_thumb.j

Guest Chozeluizskuner
Odesláno (upraveno)

Taky jsem to podstoupil tak tady máš návod. U třetího obrázku je barevně kroužkované toho si nevšímej :)

Jinak proč myslíš že to máš prasknuté? Pokud budeš demontovat, musíš koupit nové kompletní těsnění

post-21906-0-31042800-1450773397_thumb.j

post-21906-0-53222800-1450773403_thumb.j

post-21906-0-75559400-1450773409_thumb.j

post-21906-0-88943600-1450773414_thumb.j

Upraveno uživatelem Chozeluizskuner
Odesláno

Prečo nové ,mal som to dole cca pred viac ako rokom a nazad som to nasúkal so starým. Do dnes nebadám nejaký problém ,respektíve otázka,ako sa to prejavuje ak by to nebolo tesné?

Odesláno

V servise som to mal demontované,a od demontáze mám pod ním celé od oleja.Mozno tesnenie je naprd,alebo sanie je prasktnuté.Skúsim demontovat a prezriet kde je pes zakopany.Neviete náhodou obj.císlo tesnení?Dnes som bol v obchode so súciastkami a vraj tieto tesnenia nemajú v ponuke.

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Právě že je pak všude olej když to netěsní. Většinou netěsněj ty kroužky a pak prolíná olej... Jestli jsi dal starý těsnění a je to OK tak jenom dobře. Neni moc levný

Odesláno

Dakujem krtek 2.Chozeluizkoner:práve pri tych krúzkoch mi to asi netesní(alebo prasknuté).Predpokladám ze mi to v servise nevymenili.

 
Guest Chozeluizskuner
Odesláno

To bude tim těsněnim.... Nebudeš první ani poslední

Odesláno (upraveno)

vseobecne pri takych pracach musis davat pozor furt aby ti napr do sania nepadly nejake matky alebo nieco ine  takze ucpat otvory handrami napr to len tak na okraj

 

taktiez sa oplati mat dobru pamet kde co bolo zapojene a vyznat sa hlavne ako je motor zapojeny ak aj zabudnes kde jaka hadicka bola napojena tak ak chapes princip motoru najdes kam ma ist pripadne to isti SB  :)

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

Ak si to dobre pamätám ,tak je tam vlavo vzadu snímač vačky ,tuším sa tomu tak hovorí ,tak pozor pri montáži ,sú tam jedna alebo dve kratšie skrutky. Tak ,nedomotať a hlavne ho poriadne osadiť ,myslím si že to v tom postupe bude uvedené.

  • O 3 měsíce později...
  • O 5 let později...
Odesláno (upraveno)
Dňa 22. 12. 2015 o 9:37 hosť Chozeluizskuner povedal:

Taky som to podstúpil tak tu máš návod. U tretieho obrázku je farebne krúžkované toho si nevšíma:)

Inak prečo myslíš, že máš prasknuté? Ak budeš demontovať, musíš si kúpiť nové kompletné tesnenie

post-21906-0-31042800-1450773397_thumb.j

post-21906-0-53222800-1450773403_thumb.j

post-21906-0-75559400-1450773409_thumb.j

post-21906-0-88943600-1450773414_thumb.j

píše sa tam Seřídit vzduchovou mezeru snímače polohy vačkového hriadeľa ako sa nastavuje tá mezera ?

Upraveno uživatelem alexapeter

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...