Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zamykani a světla


Lamara

Recommended Posts

Ahoj chci se zeptat jak nastavit aby auto zamklo při jizde automaticky.?a dále světla mám nastavený na automaticky a někdy to kde ale většinou ne ale večer to jde pořád při nastartování se sami rosviti večer pořád.prez den občas není na to nato nějaké cidlo?diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamykání: Musíš chvíli podržet zamykací/odemykací tlačítko na palubní desce - dokud to nenapíše hlášku na displeji. Stejně tak to zase vypneš.

 

Automatické rozsvěcování čidlem se aktivuje / deaktivuje v menu obrazovky (přes tlačítka na rádiu). Existuje ale taky automatické rozvěcování tlumených při nastartování jako denní svícení (nesvítí přitom palubní deska) - to se aktivuje / deaktivuje na diagnostice v servisu.

 

Ty nemáš manuál?

Upraveno uživatelem Pety
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamikani držím a nic nenapise nemusi se nastavit na dia?mám rok 2004.malej displei a v manuálu mám prez packu světel zamacknout konec to udělám aktivuje se to ale říkám vecer to jde tak ze nastartuju rosviti se palubka u světla ale prezden to nějak nefunguje jak má.jen obcas proto se ptám jestli někde není čidlo na světlo ze to jde večer vzdy. A na rádiu jak se co nastavune?mám tam na kazety dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamikani držím a nic nenapise nemusi se nastavit na dia?mám rok 2004.malej displei a v manuálu mám prez packu světel zamacknout konec to udělám aktivuje se to ale říkám vecer to jde tak ze nastartuju rosviti se palubka u světla ale prezden to nějak nefunguje jak má.jen obcas proto se ptám jestli někde není čidlo na světlo ze to jde večer vzdy. A na rádiu jak se co nastavune?mám tam na kazety dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano tak je to správně, páčkou zapínáš pouze senzor osvětlení (tedy za šera ti to rozsvítí světla a podsvícení budíku).. ale ty musíš aktivovat denní svícení takže přes den nastartuješ a zapnout se ti světla (palubovka nesvítí) a až jak je šero tak ti to připne i palubku

 

 

(akorát u starší 307 myslím že do roku 2003 šlo buď světelný senzor nebo denní dohromady to nešlo) ale u tebe už by to mělo jít

 

v rádiu se to nastavuje až u novějších aut 

 

 

jiriczek z hlavy nevím musíš hledat, ale typuji bsi nebo vstupy vozidla tam je záložka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funkce zamykání auta jde aktivovat přes vypínač na palubní desce. Koukni na první obrázek

Centrální automatické

zamykání dveří

Dveře se mohou za jízdy automaticky

zamknout (při překročení rychlosti

10 km/h).

Při rychlosti vyšší než 10 km/h

stiskněte pro chvilkové odemknutí

dveří krátce tlačítko A.

Tuto funkci můžete aktivovat nebo

neutralizovat.

Neutralizace

Dlouze stiskněte tlačítko A.

Poznámky: Jestliže nejsou jedny z

dveří dovřené, nedojde k zamknutí

zevnitř ani k centrálnímu automatickému

zamknutí.

Když je otevřený zavazadlový prostor,

je centrální automatické zamykání

dveří aktivní.

 

 

Automatické rozsvícení světel funguje jen pokud máš pod zrcátkem senzor světel a deště. Aktivace je v druhém obrázku. Pokud nemáš senzor tak aktivace den.svícení jenom přes diagnostiku. Pokud je aktivované denní svícení auto se rozsvítí po nastartování a nesvítí přístrojová deska a nejdou přepnout dálková světla.

doc1.pdf

doc1.pdf

Upraveno uživatelem kacaba12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zamykání se musí aktivovat při jízdě. Pokud jde o svícení tak se musí zapnout denní svícení přes diagnostiku . Občas ti to zapne protože je asi vetší šero a senzor zapne světla. Proto ti večer vše funguje. Zajet někam kde mají diagnostiku PP 2000 a nech nech  aktivovat denní svícení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu svícení ještě dovysvětlím proč se to rozsvěcuje pouze v noci. Dříve přece nebylo nutné svítit přes den tak udělali čidlo které rozsvítí světla jen pří tmě nebo když vjedete do tunelu atd. toto je automaticke svícení toto čidlo by jste musel buď něčím zalepit aby si myslelo že je furt tma jinak musíte na dia

Upraveno uživatelem ZdenekN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...