Jump to content
  • Current Donation Goals

Nefunkční ASR/ESP u 307


Hynos

Recommended Posts

Dnes ráno jsem nastartoval svojeho Peugeota 307 SW, kdy venkovní teplota byla -8 stupňů a najednou mi zničeho nic zůstala svítit kontrolka ASR/ESP a na dislpeji se mi objevilo hlášení, že tento systém je nefunkční. Neporadíte mi někdo čím to toto mohlo být způsobeno, zimou to asi nebude.

Link to comment
Share on other sites

Pokud jsis ho nevypnul, tak těžko radit. Zde nejčastější důvody - špatný snímač ABS na některém kole cca 1500kč, vnitřní chyba ABS (zadřené čerpadlo) 27000kč, vyhnité kabely k ABS u jednotky před L předním kolem. POkud neseženeš konec svazku z jiného auta, tak nový hlavní svazek. Zkusil bych to řešit v sití Peugeot, protože od tohoto týdne je svolávací akce na tento problem, dá se z toho těžit. :-)

Link to comment
Share on other sites

Díky za skvělou odpověď, ikdyž jsem se zhrozil z těch cen a taky čím vším by to mohlo být, ale jak jsem odjížděl odpoledne z práce, tak po nastarování jako by se vůbec nic nedělo a kontrolka byla opět v pohodě, tak doufám, že budu mít klid a bylo to pouze tou zimou, což by bylo na druhou stranu dost podivný, že by - 8 stupňů mohlo dělat takovej mazec.

Link to comment
Share on other sites

priklonil bych se k nejakemu konektoru,ted v zime u kamaradovi A6 najednou na dire zacal svitit olej,nesel rychlomer,otackomer,zastavil koukal jak blazen co se deje a po opetovnem nastartovani a jizde to zas prestalo.zkontroluj ten konektor k ABS jak nekdo psal a prostriknout.

Link to comment
Share on other sites

Snad k tématu:

Něco podobnýho jsem zažil v otcově Oktávce. V létě po nastartování nešla polovina palubky, blinkry. Byla to pojistka, respektive špatný kontakt. Stačilo prstem projet po pojistkách a bylo opraveno. Je zvláštní, že za celejch 5 let se tam nelezlo a taková \"porucha\" se zrobí vyloženě zničeho nic ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...