Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

mojí to bohatě stačí  :D má ještě mokré razítko na papírech tak pro ní je to určitě drak  :D

 

Necituj přímo předchozí příspěvky, díky.

Upraveno uživatelem minimaxa
  • O 9 měsíců později...
Odesláno

Tak naleštěno opraveno co se dalo a hurááá na cesty ps.je tam i ta má drahá na trenažéru přece jí za volant jen tak nepustím :D jsou to ale starší fotky :D 

IMG_20160316_154750.jpg

IMG_20160316_154804.jpg

IMG_20160316_154820.jpg

IMG_20160317_131957.jpg

IMG_20160317_132008.jpg

IMG_20160317_132019.jpg

IMG_20160317_132032.jpg

IMG_20160317_140224.jpg

IMG_20160317_140236.jpg

IMG_20160317_140248.jpg

IMG_20160317_140312.jpg

IMG_20160327_153129.jpg

Odesláno

na fotkach to vypada dobre zastrikano
otazka jestli to neni jen opticky klam

 

PS :
koukam ze auto ma vzperu kapoty
muzu poprosit o detail na kapote + delka napriklad od predni hrany
a delku vzpery jako takove - celkova roztazena delka + delka te tluste cerne casti

Odesláno (upraveno)

Když tak na to koukám .....kolik jsi spotřeboval ,,plniče - čili základového antikorozního krycího podkladu,, ...........???

to na tom autě nebyl ani 1 šrám ,který si nekitoval ,nešmirgloval,neplnil na finál barvu....?

Upraveno uživatelem myšut
Odesláno
před 53 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

na fotkach to vypada dobre zastrikano
otazka jestli to neni jen opticky klam

 

PS :
koukam ze auto ma vzperu kapoty
muzu poprosit o detail na kapote + delka napriklad od predni hrany
a delku vzpery jako takove - celkova roztazena delka + delka te tluste cerne casti

Určitě změřím a pošlu  ale auto je momentálně na Moravě 

Odesláno

Každá dutina včetně podvozku a motorového prostoru byla nově nastříkána a vyčištěna, jediná koroze byla u víčka nádrže a pod zadním oknem , to se vyřezalo , vyvařilo a  stříklo . Dále dělány  nové rozvody, komplet brzdy , všechny čepy , náplně a byla nutná oprava elektriky do přístrojové desky , nechtělo se jí svítit. :)

Odesláno

Plynová vzpěra přední kapoty Peugeot 106, délka 685mm, zdvih pístu 317mm, síla F=180N, r.v. 1996-2004 něco jsem o to našel :) uložení té vzpěry ti potom nafotím

Odesláno

Taky myslím že tam pásne i něco jiného,jde jen o to aby ta vzpěra udržela kapotu otevřenou a vlastně mě napadá jedna věc když jsem tu 106 dělal tak jsem vždy nadhodil kapotu a bylo to ale pak jsem já vůl šel dělat 405tku nadhodil kapotu a mrd ho do řepy :D 

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...