FunScreen Odesláno 28. říjen 2015 Odesláno 28. říjen 2015 Ahoj všem, chci požádat o radu. Asi budu potřebovat nové zadní podávací čepradlo pro svou 406ku. Jenže když na webu autokelly vyberu model auta, rok výroby a motorizaci, těch čerpadel je tam asi 8 v podobné cenové kategorii, ale každé má jiný podávací tlak, nebo průtok nafty atd.. Prosím, koukněte se mi někdo, dle VINu, jaké čerpadlo mi tam patří? VIN: VF38ERHYF81220826 Dle autokelly.cz to může být čerpadlo s tímto kodem 0001490373080, nebo třeba 0009637812280, ale to je dražší atd. Díky moc. PS: Nemáte ho náhodou někdo? Koupím, ale musí být 100% funkční.. Citovat
FunScreen Odesláno 28. říjen 2015 Autor Odesláno 28. říjen 2015 musí být pod OEM 1525 Z3 nebo 1525 Y3 Díky moc. Ale pod tímto kodem mi v Autokelly vyskočí i podávací čerpadlo pro starý model do r. 99 :-/ a z toho jsem trochu vedle.. :-/ Citovat
ozzy56 Odesláno 28. říjen 2015 Odesláno 28. říjen 2015 ta čerpadla pasují i do více značek aut, kde dával pežot motory, ale musí sedět OEM kod Citovat
FunScreen Odesláno 28. říjen 2015 Autor Odesláno 28. říjen 2015 ta čerpadla pasují i do více značek aut, kde dával pežot motory, ale musí sedět OEM kod OK, dobře, dám na Tebe. Pod kodem 1525 Z3 mi na kelly vyskočilo podávací čerpadlo Bosch - to by asi šlo.. A je fuk, že to má průtok jen 30/l za hodinu atd? To je to, na co se ptám.. Aby to nevadilo. Protože čerpadlo Starline má psán průtok 70l/hodinu.. Tu značku nemám v oblibě - myslím Starline.. Citovat
ozzy56 Odesláno 28. říjen 2015 Odesláno 28. říjen 2015 origo je tam Bosch, ale výrobců je dnes hafo, kupoval jsem i nějaká italská...,bral jsem ta čerpadla podle VIN a nikdy nebyl problém podle mě není důležité jaký má průtok, ale jaký dává čerpadlo tlak paliva Citovat
FunScreen Odesláno 28. říjen 2015 Autor Odesláno 28. říjen 2015 origo je tam Bosch, ale výrobců je dnes hafo, kupoval jsem i nějaká italská...,bral jsem ta čerpadla podle VIN a nikdy nebyl problém podle mě není důležité jaký má průtok, ale jaký dává čerpadlo tlak paliva No, ale ten tlak má také každé čerpadlo jiný.. BOSCH udává 150 kPa = 1,5 BAR a Starline udává 3,5 BAR... Citovat
ozzy56 Odesláno 28. říjen 2015 Odesláno 28. říjen 2015 napsal jsem ti do SZ čísla všech čerpadel, která uvádí servisbox, dám je i tady 9637812180 9631360080 9642124380 9638028680 Citovat
FunScreen Odesláno 28. říjen 2015 Autor Odesláno 28. říjen 2015 JJ, díky. Jak jsem Ti psal. Pod prvním a druhým mi Kelly nic nenajde a pod třetím a čtvrtým mi najde jen Starline a Pierburg. Přitom dle výběru auta na Kelly tam je i Bosch atd.. Je to celý divný.. Citovat
oddie Odesláno 28. říjen 2015 Odesláno 28. říjen 2015 Mám, ale asi je ještě v Budějcích, takže hned tak se sem nedostane... Citovat
FunScreen Odesláno 28. říjen 2015 Autor Odesláno 28. říjen 2015 Mám, ale asi je ještě v Budějcích, takže hned tak se sem nedostane... Ahoj, díky, poslal jsem Ti SZ Citovat
krtek 2 Odesláno 28. říjen 2015 Odesláno 28. říjen 2015 (upraveno) tymi tlakmi sa neorientuj tlak ti reguluje regulator tlaku paliva samotne cerpadlo ti vytlaci aj do 10 barov ak mu priskrtis vytlak cize sa orientuj len OEM kodom ako ti bolo doporucene tych 1.5 baru co spominas v tvojom aute t i robi regulator v naftovom filtri Upraveno 28. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.