siro121 Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 Zdravim chcem sa opýtat ohladom zimných pneumatik. Na aute mam zimne pneu 205/60 r16 nakolko uz dezen je dost znicený tak doma mam este skoro nove zimne pneu 205/60 r15 s predchadzajuceho auta. Chcem sa spytat ak by som tie pneu namontoval na auto malo by to niejaky vplyv na autoi pripadne na jazdu ? vdaka Citovat
krtek 2 Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 a jak ich chces tam dat? potrebujes 15-ky disky za dalsie davaj na auto len to co mas pisane v TP Citovat
siro121 Odesláno 24. říjen 2015 Autor Odesláno 24. říjen 2015 jak ich tam chcem dat ? ved asi mam aj disky k tomu...s TP by problem nebol.. chcem vediet ci to ma niejak velky vplyv na auto Citovat
krtek 2 Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 (upraveno) tak sry pisal si ze mas pneumatiky nie kolesa zmeni sa to ze bude na vysku trochu mensie koleso(cca 2.5 cm) takze tachac bude trochu viac ukazovat nez realita ,ale pokial to nemas zapisane v TP nedaval by som Upraveno 24. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
siro121 Odesláno 24. říjen 2015 Autor Odesláno 24. říjen 2015 ano pozeral som to cca. 4km bude ukazovat viac. Iba ten jeden problem je ten tachometer? Len skoda ich tie 205/60 r15 mi stoja doma a su jazdene jednu sezonu tak som uvazoval ze ich nahodim. Citovat
krtek 2 Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 (upraveno) tak len ten problem a tiez ked casto kukas na palubak tak ten tiez bude trochu kecat ,tiez by mohol byt problem nasadit 15 ak to ma velke brzdice ale asi sa vojdu ked si to uz skusal, zmeni sa esto to ze stratis trosku na maximalke ale realne nie na tachaci ale zase do kopcov sa mu pojde trosku lepsie sviznejsie Upraveno 24. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
krtek 2 Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 (upraveno) pokial ti nevadi ze ti policajti mozu za to dat pokutu ze nemas ich zapisane alebo na stk ta moze vyhodit kludne si ich tam daj autu tym neublizis Upraveno 24. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Laďa Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 Když je máš doma, tak proč se ptáš. Vyzkoušej a uvidíš. Aspoň zjistíš, že je na auto nenasadíš. Citovat
krtek 2 Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 velke brzdice? alebo roztec? alebo pocet dier? Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 určitě tam nedáš 15ky rafky-já mam 16ky a už tak je tam minimum místa abych neodřel brzdiče Citovat
siro121 Odesláno 24. říjen 2015 Autor Odesláno 24. říjen 2015 aha tak to potom necham tak. vdaka Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.